Χάντμπολ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην Α1 Ανδρών και Γυναικών

Gazzetta team
Χάντμπολ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην Α1 Ανδρών και Γυναικών

bet365

Το πρόγραμμα και τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής σε Α1 Ανδρών και Γυναικών ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή του χάντμπολ.

Αναλυτικά:

Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020

Handball Premier (5η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα
(Αβράμης- Χρόνης, Μπεμπέτσος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Bianco Monte Δράμα
(Τσιάνας- Θεοδοσίου, Κατσίκης)
ΔΑΚ Έδεσσας 19:30, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Ζαφειράκης Νάουσας (EΡTSPORTS)
(Τζαφερόπουλος- Πατιός, Παρτεμιάν)
Ρέντη 21:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- Ιωνικός ΝΦ
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μπράμου- Λεφάκης, Ανταλής)
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Μπέτμαν- Αγγελίδης, Χατζηγεωργίου)
Πανοράματος 16:30, Honda Πανόραμα- ΠΑΟΚ Mateco
(Βαγγελτζίκης- Παπούλιας, Σαμαράς)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- Μέγας Αλέξανδρος
(Τέμης- Πήτας, Αγγελίδης)
Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- Εθνικός Κοζάνης
(Καζαντζίδης- Τομίδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική)
Πάτρας 17:30, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- ΓΑΣ Κιλκίς
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών
(Γράψας- Κυριακού)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ηλυσιακός
(Φωκίτης- Καρυδάκης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Αβράμης- Χρόνης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Αθηναϊκός
(Φωκίτης- Γιαβρούτας)

Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020

Handball Premier (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, ΠΑΟΚ- Φαίακας Κέρκυρας
(Τζαφερόπουλος- Γράψας, Μιχαηλίδης)
Ρέντη 20:30, ΟlympicDiagnostic Άρης Νίκαιας- Διομήδης Άργους
(Kινατζίδης- Φωτακίδης, Τσακώνας)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού
(Φωκίτης- Γιαβρούτας, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική)
Mετς 15:00, Πανιώνιος- ΕΣΝ Βριλήσσια
(Ζήσης- Λεφάκης)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΑΝ Ναυπλίου 19:00, Πολυνίκης Ναυπλίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Σκλαβενίτης- Μπράμου)

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα που παίζουν σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Τελευταία Νέα