Eθνικός - Ολυμπιακός 2-15

Αργυρώ Γιαννουδάκη

Ο Ολυμπιακός νίκησε 15-2 τον Εθνικό στο δεύτερο μεταξύ τους ματς των πλέι οφ και πήρε τη πρόκριση στους τελικούς της διοργάνωσης.

Μοναδικές Στοιχηματικές Αποδόσεις, Άμεσες Αναλήψεις & Η Καλύτερη Εξυπηρέτηση (21+)!

Πλέον η ομάδα του Χάρη Παυλίδη στρέφει την προσοχή της στο Final-4 της Euroleaugue, όπου θα λάβει μέρος το επόμενο σαββατοκύριακο (28-29/4).

Σε ότι αφορά στο ματς, η «ερυθρόλευκες» κυριάρχησαν από το πρώτο έως και το τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης παίρνοντας προβάδισμα 8-0 ήδη από το ημίχρονο. Ο Εθνικός φάνηκε να αντιδρά στο τρίτο οκτάλεπτο πετυχαίνοντας δύο τέρματα, όμως ο Ολυμπιακός καθάρισε το ματς με 15-2.

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-15