Winmasters.gr: Θα πληγώσει ο Ολυμπιακός τους Βαυαρούς;

• Θα κρατήσουν οι ερυθρόλευκοι την ισοπαλία στο ημίχρονο;
  • Θα κερδίσει κάποια ομάδα κρατώντας το μηδέν;
  • Έξυπνα στοιχήματα για τους σκόρερς*
  • Fast markets* και cashout* στο live

Ώρα να ξανακυματίσει το σεντόνι στο γήπεδο Καραϊσκάκης! Μετά την ήττα από τον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι, ο Ολυμπιακός υποδέχεται για τη φάση των ομίλων του Champions League τη Μπάγερν Μονάχου, η οποία προέρχεται από κυριαρχική νίκη επί της Τότεναμ στο Λονδίνο (2-7).

Οι δύο ομάδες έχουν συναντηθεί τέσσερις φορές, πιο πρόσφατα στους ομίλους του Champions League τη σεζόν 2015/16, όταν και οι Βαυαροί είχαν κερδίσει και τα δύο ματς χωρίς να δεχθούν τέρμα (0-3,4-0). Παράλληλα, η Μπάγερν δε δέχθηκε γκολ ούτε από την ΑΕΚ όταν συναντήθηκαν στους ομίλους του Champions League το 2018. Πράγμα που σημαίνει ότι η τελευταία φορά που η Μπαγερν δέχθηκε γκολ από ελληνική ομάδα ήταν το 1980 από τον Ολυμπιακό (2-4), σχεδόν 40 χρόνια πριν. Θα σπάσει ο Ολυμπιακός την παράδοση σκοράροντας απέναντι στη Μπάγερν αυτή τη φορά;

Οι ερυθρόλευκοι, με όπλο την έδρα τους, που παραμένει απόρθητη για 10 ευρωπαϊκά παιχνίδι, θα ήθελαν να πάρουν κάποιο πόντο(-ους), από τους Γερμανούς, οι οποίοι φαίνεται να δυσκολεύονται στα πρώτα ημίχρονα στο Καραϊσκάκης παρά τις τελικές νίκες τους. Η winmasters.gr διαθέτει μεγάλη γκάμα επιλογών για ενδεχόμενη ισοπαλία των ομάδων στο ημίχρονο ή στο τέλος.

Επιπλέον, όλα τα εγγεγραμμένα μέλη της, θα βρουν πλήθος στοιχημάτων τόσο για τον αγώνα, όσο και για τους παίκτες της αναμέτρησης όπως: