Παίκτης στην Τουρκία δέχθηκε μπουκάλι στο κεφάλι και βρέθηκε στο νοσοκομείο (vid)

Ανεγκέφαλος οπαδός πέταξε μπουκάλι στο κεφάλι ποδοσφαιριστή, ο άτυχος παίκτης διακομίσθηκε στο νοσοκομείο και ο διαιτητής διέκοψε το ματς και αποχώρησε στο... 97ο λεπτό!

Το ματς της Μπάτμαν με την Κασίμπασα για το κύπελλο Τουρκίας βρισκόταν στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων, η φιλοξενούμενη ήταν μπροστά στο σκορ (3-2), όταν ποδοσφαιριστής της σωριάστηκε στο έδαφος. Αιτία ένα μπουκάλι που εκτοξεύθηκε από ανεγκέφαλο οπαδό από κοντινή απόσταση. Ο άτυχος παίκτης διακομίσθηκε άμεσα στο νοσοκομείο και ο διαιτητής διέκοψε το ματς εις βάρος της γηπεδούχου!