Λεβαδειακός - Αμβρυσσέα Διστόμου 3-0

Την ευκαιρία να... ξεμουδιάσουν είχαν οι ποδοσφαιριστές του Λεβαδειακού που επικράτησαν σε φιλικό 3-0 του Αμβρυσσέα Διστόμου.

Εύκολη φιλική νίκη για τον Λεβαδειακό, ο οποίος επικράτησε 3-0 του Αμβρυσσέα Διστόμου στη Λιβαδειά.

Τα γκολ για την ομάδα του Λεβαδειακού, σημείωσαν οι Ν' Νομό, Μεχία και Μυτίδης. Και τα τρία γκολ μπήκαν στο πρώτο ημίχρονο.

Οι συνθέσεις

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Σωτήρης Αντωνίου): Αγγελόπουλος (70’ Vujović), Καραχάλιος (46’ Πούλος), Λιάγκας (46’ Τσάπρας), Βήχος (46’ Παναγιώτου), Μύγας (46’ Χατζηλάμπρος), Mejía (46’ Βαγγέλοβ), Kone (46’ Τσιώλης), Νίκας (46’ Καραμπάς), N’Nomo (46’ Κάκκο), Μυτίδης (46’ Μακρής), Συμελίδης (46’ Λέτης).

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ (Γιάννης Λύτρας): Πάππος, Κυπραίος, Μπότσης, Ζυγογιάννης, Βιέννα, Βλάχος, Μπαλτάς, Αλμπάνης, Γεωργουσόπουλος, Πελτέκηςς Γκούρας. Στο β’ ημίχρονο έπαιξαν και οι: Κουβέλης, Macotaj, Τράκης, Μπούρας, Λιάκος, Κουτρουμάνος, Κωστακόπουλος.