Μπελόκ: «Μας έλειψαν Μπαράλες, Ιγκλέσιας» (vid)

Ο Αργεντινός χαφ του Αστέρα Τρίπολης στάθηκε στις απουσίες που ταλαιπωρούσαν τους Αρκάδες στο ματς με τον Ολυμπιακό
Στις απουσίες που ταλαιπωρούσαν τον Αστέρα Τρίπολης, στάθηκε ο Μπελόκ μετά την ήττα των Αρκάδων από τον Ολυμπιακό με 4-0. «Τα 35 πρώτα λεπτά ήταν το παιχνίδι που είχαμε δουλέψει και βγήκε. Πολύ κρίμα που δεν τα καταφέραμε να συνεχίσουμε. Πιστεύω πως αξίζουμε κάτι παραπάνω. Παλέψαμε με όλα μας τα όπλα. Προσπαθήσαμε να σκοράρουμε όμως δεν μπορέσαμε και ήρθαν δυο γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Ο Μπαράλες και ο Ιγκλέσιας ανεβάζουν το επίπεδο, είτε σε στατιστικές φάσεις είτε όχι. Μας έλειψαν σήμερα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούσαμε να αντεπεξέλθουμε. Με την παρουσία τους θα είμαστε καλύτερα. Ήταν η νίκη στο μυαλό μας τα πρώτα 35 λεπτά. Ο Ολυμπιακός ήταν πολύ δύσκολος αλλά θα έχουμε οδηγό αυτό το διάστημα για τους άλλους αγώνες», ανέφερε ο Αργεντινός χαφ στη NOVA.