Αστέρας Τρίπολης - Βόλος: Με δέκα παίκτες οι Βολιώτες ισοφάρισαν με τον Περέα στο 94'! (vids)

Στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Βόλος, παρότι με δέκα παίκτες, βρήκε το γκολ της ισοφάρισης στην Τρίπολη με σκόρερ τον Περέα.

Ο Μπαρτόλο βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα, ο Παπαδόπουλος απέκρουσε την προβολή του, αλλά ο Περέα έσπρωξε από κοντά την μπάλα στα δίχτυα κάνοντας στο 94' το 1-1. Γκολ που έδωσε τη δυνατότητα στον Βόλο να φύγει από την Τρίπολη με τον ένα βαθμό!

Μάλιστα στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης ο Βόλος αγωνιζόταν και με παίκτη λιγότερο λόγω της δεύτερης κίτρινης του Φεράρι.