Ιωνικός – Λαμία: Ο Μανούσος με πέναλτι μέσω VAR κάνει το 0-1 (vid)

Ένα λεπτό μετά το πρώτο εικοσάλεπτο η Λαμία ήταν η ομάδα που άνοιξε το σκορ στο ματς με τον Ιωνικό στη Νεάπολη με τον Μανούσο να ευστοχεί σε πέναλτι που δόθηκε μετά από εξέταση του VAR.

Ιδανική φάση για την Λαμία ένα λεπτό πριν φτάσει ο αγώνας με τον Ιωνικό στη Νεάπολη στα πρώτα 20'. Συγκεκριμένα ο Γκορτσίλας καταλογίζει στο 19' πέναλτι σε χέρι του Ντάλσιο μετά την εξέταση του VAR, δίνοντας κόκκινη στον παίκτη του Ιωνικού. Την εσχάτη των ποινών εκτέλεσε στο 21' ο Μανούσος κάνοντας έτσι το 0-1 για τους φιλοξενούμενους.

Αφού λάνσαρε έναν καινοτόμο υπερπλήρη οδηγό για τη νέα σεζόν του ΝΒΑ, το Gazzetta ταξίδεψε στην άλλη άκρη του Ατλαντικού για ένα NBA Tour χωρίς προηγούμενο. Ο Αντώνης Καλκαβούρας θα βρεθεί σε έξι διαφορετικές πολιτείες των Η.Π.Α. ακολουθώντας τους πρωταθλητές Μιλγουόκι Μπακς του Γιάννη Αντετοκούνμπο. Μείνετε συντονισμένοι, το περιεχόμενο θα είναι εντυπωσιακό!