Κίτσιου: Έβαλε το αυτογκόλ στις καθυστερήσεις που έδωσε τη νίκη στη Γαλατασαράι (vid)

Ο Στέλιος Κίτσιου στάθηκε άτυχος στο εκτός έδρας παιχνίδι της Γκαζιαντέπ με τη Γαλατασαράι, καθώς στην προσπάθεια του να προλάβει τον Σεφέροβιτς έστειλε τη μπάλα στα δίτχυα της ομάδας του και έδωσε τη νίκη στους γηπεδούχους (2-1).

Η Γκαζιαντέπ ήταν κοντά σε έναν σημαντικό βαθμό στην έδρα της Γαλατασαράι, όμως οι γηπεδούχοι στάθηκαν τυχεροί στις καθυστερήσεις και βρήκαν το γκολ της νίκης χάρη σε μια κακή στιγμή του Στέλιου Κίτσιου.

Στο 90+1' ο Ακγκιούν σούταρε μέσα απότην περιοχή, ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων απέκρουσε ο Έλληνας δεξιός μπακ έτρεξε να προλάβει τον Σεφέροβιτς και άθελα του έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του για το 2-1 της «Γαλατά».