Λιβόρνο: «Έσπασε» ο προπονητής για τον χαμό της μητέρας του από την πανδημία (vid)

Κώστας Ζάλιαρης

Η εικόνα του, λύγισε και τον πιο δυνατό... Ο κόουτς της Λιβόρνο «έσπασε» κατά τη διάρκεια του ενός λεπτού σιγής πριν το ματς με την Τσιταντέλα, αφού έχασε πρόσφατα τη μητέρα του από την πανδημία...

Ο Αντόνιο Φιλιπίνι βρέθηκε στο γήπεδο και τον πάγκο της Λιβόρνο ξανά, μετά την τρίμηνη αναβολή που προκάλεσε ο Covid-19 στις ζωές όλων.

Στο ενός λεπτού σιγή που τηρήθηκε πριν από την έναρξη της αναμέτρησης με την Τσιταντέλα (η οποία πήρε νίκη με σκορ 2-0), ο τεχνικός της Λιβόρνο δεν άντεξε στη θύμιση της μητέρας του που έχασε τη μάχη με τον κορονοϊό και «έσπασε»...