Κριστιάνο: Του δίνει ανάσες ο Σάρι

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο δεν βρίσκεται στην αποστολή της Γιουβέντους για το ματς με τη Μπρέσια, με τον Σάρι να συνεχίζει τη διαχείριση του Πορτογάλου...

Άρης - ΑΕΚ: Εκατοντάδες επιλογές και στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ και λεπτό πρώτου γκολ. |21+

Έπειτα από το τρομερό κρεσέντο σκοραρίσματος σε 10 διαδοχικά ματς πρωταθλήματος, ο Κριστιάνο Ρονάλντο δεν θα βρίσκεται σε αυτό απέναντι στη Μπρέσια για την 24η αγωνιστική της Serie A.

Ο Σάρι αποφάσισε να τον αφήσει εκτός αποστολής για να του δώσει ανάσες σε ένα καθεστώς ειδικής διαχείρισης που έχει ξεκινήσει από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

Οι «μπιανκονέρι» είχαν μεσοβδόμαδα το ματς Κυπέλλου όπου ο CR7 πέτυχε το μοναδικό γκολ της ομάδας του (1-1) στον πρώτο ημιτελικό με τη Μίλαν, ενώ, έρχεται ματς με τη ΣΠΑΛ κι έπειτα με τη Λιόν για το Champions League, το ντέρμπι με την Ίντερ και ο επαναληπτικός ημιτελικός με τους «ροσονέρι».