Σπαλ - Κάλιαρι 2-2

Η Σπαλ προηγήθηκε με 2-0 στο 71' αλλά η Κάλιαρι το έκανε 2-2 στο 76', με τις δύο ομάδες να παίρνουν από ένα βαθμό.

Το ματς άρχισε ιδανικά για τους γηπεδούχους που άνοιξαν το σκορ μόλις στο 3' με την κεφαλιά του Πετάνια μετά τη σέντρα του Λατσάρι. Το 1-0 ήταν και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου, στο οποίο η Σπαλ ήταν καλύτερη και συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και στην επανάληψη, φτάνοντας στο 2-0 στο 71' με τον Αντσενούτσι μετά το γύρισμα -ξανά- του Λατσάρι από δεξιά. Ολα έδειχναν ότι οι γηπεδούχοι θα έπαιρναν τη νίκη, αλλά η Κάλιαρι αντέδρασε με εντυπωσιακό τρόπο: Κόρνερ του Σρνα και κεφαλιά του Παβολέτι στο 73' για το 2-1, σουτ του Ιονίτα εντός περιοχής στο 76' για το 2-2.

Nέο Pamestoixima.gr με ακόμα μεγαλύτερες αποδόσεις και περισσότερες στοιχηματικές επιλογές