Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Γουλβς: Δεύτερο γκολ σε έξι λεπτά και ρεκόρ πρεμιέρας (vid)

«Εκρηκτικό» ξεκίνημα στη σεζόν για τη Γουλβς, η οποία διπλασίασε τα τέρματά της κόντρα στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ με τον Σαΐς και έθεσε νέο ρεκόρ σε πρεμιέρα της Premier League.
Με το πόδι στο γκάζι ξεκίνησε τη σεζόν η Γουλβς απέναντι στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ. Μετά το άμεσο 0-1 με τη γκολάρα του Χιμένες στο 3' μετά από ασίστ του Ντανιέλ Ποντένσε, οι Λύκοι πέτυχαν και δεύτερο τέρμα στο 6' με κεφαλιά του Σαΐς. Ποτέ πριν στην ιστορία της Premier League μία ομάδα δεν είχε σκοράρει δύο τέρματα στα πρώτα έξι λεπτά αγώνα της πρεμιέρας.