TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • BUNDESLIGA

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Γ' Εθνική: Επίδειξη δύναμης και έτσι θα συνεχίσει πρώτος ο Πανσερραϊκός

Γ' Εθνική: Επίδειξη δύναμης και έτσι θα συνεχίσει πρώτος ο Πανσερραϊκός

Γ' Εθνική: Επίδειξη δύναμης και έτσι θα συνεχίσει πρώτος ο Πανσερραϊκός

Ο Πανσερραϊκός στον όμιλό του στην Γ' Εθνική επικράτησε με 5-2 του Ορφέα Ξάνθης και θα συνεχίσει πρώτος. Ποιά τα αποτελέσματα της κατηγορίας.

Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γ. με ακόμα καλύτερες αποδόσεις.  |21+ 

Μπορείτε να δείτε πιο κάτω συνοπτικά τα αποτελέσματα της αγωνιστικής στην κατηγορία:

Γ’ Εθνική – 16η αγωνιστική
Κυριακή – 15:00

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου-Δόξα Θεολόγου 1-0 (Σάββατο 18/1-14:00)
Πανσερραϊκός-Ορφέας Ξάνθης 5-2
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Κεραυνός Πέρνης-Αετός Ορφανού 1-5
Κιλκισιακός-Ηρακλής Ζυγού 2-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
ΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός 1-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Αλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος

ΑΕ Καρίτσας-ΑΣ Μετέωρα 0-0
ΑΠΟ Αταλάντη-Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ατρόμητος Παλαμά 0-0
ΑΟ Ποταμιάς-Θησέας Αγριάς 0-2
Δίας Δίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
ΑΟ Σελλάνων-Ηρακλής Λάρισας 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Πιερικός 1-1

4ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 0-1 (14:00)
ΑΕ Μεσολογγίου-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α
Σούλι Παραμυθιάς-Ναυπακτιακός Αστέρας 3-2
Απόλλων Ευπαλίου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1
Θιναλιακός-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-1
ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-1
Μακεδονικός Φούφα-ΠΑΣ Πρέβεζα 4-1

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Άγιοι Ανάργυροι 2-0 (12:00)
Άνω Μερά-Θύελλα Καμαρίου 0-2 (14:00)
Κηφισιά-Ηλυσιακός 2-0
Φωστήρας-Κερατσίνι 5-0
Ερμής Κορυδαλλού-Καλλιθέα 0-1
Εθνικός-Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ακράτητος-ΑΕ Μοσχάτου 2-1

6ος όμιλος

Ρόδος-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0 (14:00)
Κόρινθος ’06-Αήττητος Σπάτων 0-6
ΑΟ Υπάτου-Μαρκό 0-1
Θύελλα Ραφήνας-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Παναρκαδικός-Παλληνιακός 3-0
Αιολικός-Νέα Αρτάκη 1-0

Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΣ “Η Σπάρτη” 2-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Ναύπλιο 2017 4-1
ΑΟ Τσιλιβή-Ερμιονίδα 2-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
Παναργειακός-Πανηλειακός 0-1
Θύελλα Πατρών-Πανγυθεατικός 1-1

8ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος 0-0
Πανακρωτηριακός-Γιούχτας 2-1
Πόρος-Ρεθυμνιακός 1-0
Επισκοπή-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος