Αιγάλεω - ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0

Το Αιγάλεω επικράτησε 1-0 της ΑΕ Μυλοποτάμου που τελείωσε το παιχνίδι με 9 παίκτες και ανέβηκε στην τρίτη θέση του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Σημαντική νίκη για το Αιγάλεω, το οποίο επικράτησε του Μυλοποτάμου με 1-0 και ανέβηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής μένοντας στο κόλπο της ανόδου. Οι γηπεδούχοι, τα βρήκαν σκούρα στο πρώτο ημίχρονο κάτι που φαίνεται και από το γεγονός πως έμειναν στο 0-0.

Στην επανάληψη όμως, ήρθε το γκολ που ήταν αρκετό για να έρθει και το τρίποντο. Ο Σταύρου στο 56' με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το 1-0 και χάρισε τη νίκη στην ομάδα του. Αξίζει να σημειωθεί πως η ομάδα του Μυλοποτάμου τελείωσε το παιχνίδι με 9 ποδοσφαιριστές.

Κορυφαίες Στοιχηματικές Αποδόσεις, Άμεσες Αναλήψεις & Καλύτερη Εξυπηρέτηση στη Novibet (21+)!