Επιπόλαιος ο τραυματισμός του Πέδρο (pic)

Κώστας Ζάλιαρης

Όλα καλά φαίνεται πως είναι με τον τραυματισμό του Πέδρο στο φινάλε του αγώνα της Τσέλσι με τον ΠΑΟΚ, με τον Ισπανό επιθετικό να καθησυχάζει τον κόσμο των «μπλε» με μήνυμά του στα Μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Επιστροφή* πονταρίσματος στον αγώνα Ουέσκα - Σοσιεδάδ, αν σημειωθούν τα περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης! (21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις)

Ο Πέδρο, συγκρούστηκε με τον Πασχαλάκη στα τελευταία λεπτά της νίκης (1-0) των Λονδρέζων στην Τούμπα, το βράδυ της Πέμπτης, με αποτέλεσμα ν' αποχωρήσει από το ματς και να συνεχίσει η ομάδα του με παίκτη λιγότερο για τα τελευταία δευτερόλεπτα.

Ο Πασχαλάκης κατά την έξοδό του, τον χτύπησε με το γόνατο στο κεφάλι αλλά και έπεσε άτσαλα στο κορμί του Ισπανού, ο οποίος πονούσε στη δεξιά ωμοπλάτη και τον αριστερό αγκώνα του χεριού.

Με μήνυμά του στα social media, τόνισε πως «όλα είναι καλά παρά το περιστατικό στο φινάλε του ματς. Κάναμε καλή αρχή στο Γιουρόπα Λιγκ. Πάμε μπλε».