Νovileague με Τσέλσι-Ατλέτικο και Σουάρες για παράταση

Μετά το Αταλάντα Ρεάλ, η Novileague συνεχίζεται με το ματς της Τσέλσι με την Ατλέτικο Μαδρίτης.

Συνέχεια με Champions League στο πρωτάθλημα της Novileague και την ματσάρα της Τσέλσι με την Ατλέτικο Μαδρίτης.

Όλοι οι παίκτες, ξεκινώντας ακόμα και σήμερα, μπορούν να κερδίσουν, καθώς χθες οι βαθμολογίες σε «Ακριβές Σκορ» και «Σκόρερ» για την 3η περίοδο (20 αγωνιστικές, 44.000€ εγγυημένα*) ξεκίνησαν από μηδενική βάση!

Παράλληλα συνεχίζεται η κούρσα για το μεγάλο έπαθλο του 1.000.000€, που θα κερδίσει ο παίκτης ή οι παίκτες που μετά την ολοκλήρωση και των 5 περιόδων (100 αγωνιστικές) θα έχουν 35 ή περισσότερες σωστές προβλέψεις στην κατηγορία «Ακριβές Σκορ».

Ξεκίνα από σήμερα στη νέα Novileague

Το πρόγραμμα για σήμερα λοιπόν, περιλαμβάνει την ρεβάνς της Τσέλσι με την Ατλέτικο, όπου οι γηπεδούχοι καλούνται να υπερασπιστούν την εκτός έδρας νίκη τους στη Μαδρίτη με 1-0.

Οι 2 ομάδες έχουν κοντραριστεί 8 φορές, με την Τσέλσι να έχει 3 νίκες, την Ατλέτικο 2 και τρία ματς να έχουν λήξει ισόπαλα.

Οι Μπλε έχουν 3 νίκες στα τελευταία 13 ματς κόντρα σε ισπανικές ομάδες, ανεξαρτήτως έδρας. Η Ατλέτικο έχει βρεθεί σε 8 περιπτώσεις να χάνει το πρώτο ματς εντός έδρας στην Ευρώπη και έχει πανηγυρίσει την πρόκριση 4 φορές.

Γράψε τη δική σου ιστορία σε έναν από τους μεγαλύτερους Cash διαγωνισμούς που έγιναν ποτέ!

Στο αποψινό ματς θα θα πάμε με σκορ 0-1 και σκόρερ τον Λουίς Σουάρες, κάτι που οδηγήσει σε παράταση.

Για τον Διαγωνισμό ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις | Ο διαγωνισμός είναι δωρεάν και δεν απαιτείται συμμετοχή στα παίγνια