ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Μπάγερν – Σάλκε: Πρώτη ασίστ Σανέ, δεύτερο γκολ Γκνάμπρι, τέσσερα οι πρωταθλητές (vid)

Η Μπάγερν Μονάχου συνεχίζει να κάνει... πλάκα στην πρεμιέρα και, ύστερα από εξαιρετική αντεπίθεση, έφτασε και σε τέταρτο γκολ με τον Σερζ Γκνάμπρι.

Άραγε που θα σταματήσει το κοντέρ; Αν στο πρώτο ημίχρονο ο Σερζ Γκνάμπρι χρειάστηκε τέσσερα λεπτά για να σκοράρει, στο δεύτερο το έκανε μετά από μόλις δύο.

Ύστερα από εξαιρετική αντεπίθεση και λάθος της άμυνας της Σάλκε, ο Λιρόι Σανέ ξεπέρασε τον Ραλφ Φέρμαν στην έξοδό του και σέρβιρε το γκολ στον Γκνάμπρι, ο οποίος πλάσαρε για το 4-0 της ασταμάτητης Μπάγερν.