Πιτσιρίκα οπαδός της Κολωνίας γίνεται viral με το ξέσπασμά της εναντίον της Ντόρμουντ (vid)

Μια νεαρή οπαδός της Κολωνίας «συνελήφθη» από την κάμερα να ουρλιάζει στον Marius Wolf της Ντόρτμουντ!

Η Κολωνία υποδέχθηκε την Μπορούσια Ντόρτμουντ (1-1) στο RheinEnergieStadion την περασμένη Κυριακή με τους Βεστφαλούς να χάνουν έδαφος στην προσπάθειά τους να πλησιάσουν την κορυφή της βαθμολογίας.

Οι φιλοξενούμενοι παρατάχθηκαν έπειτα από καιρό με τον Χάαλαντ στο βασικό σχήμα, όμως αυτός που άνοιξε το σκορ για τη Ντόρτμουντ ήταν ο Βολφ με γκολ στο 8ο λεπτό. Οι γηπεδούχοι όμως αντέδρασαν ιδανικά και ισοφάρισαν με τον Σεμπάστιαν Άντερσον στο 36'.

Με το σκορ ισόπαλο στο 1-1 ως το τελικό σφύριγμα το παιχνίδι δεν προσφέρθηκε για συγκινήσεις μέχρι τουλάχιστον το 61ο λεπτό όταν η κάμερα έπιασε μια μικρή οπαδό της Κολωνίας!

Οι τηλεοπτικές κάμερες στράφηκαν προς το μέρος της καθώς εκείνη φώναζε προς τους παίκτες της Ντόρτμουντ με περίσσιο πάθος!