Πέταξαν αντικείμενα στους παίκτες της Ουρουγουάης (vid)

Κώστας Ζάλιαρης

Με ... ρίψη αντικειμένων απάντησαν οι Μεξικανοί οπαδοί στους πανηγυρισμούς των παικτών της Ουρουγουάης, όταν ο Γοδίν ισοφάρισε προσωρινά, στην ήττα (3-1) της «σελέστε» από το Μεξικό!

Στα 15 λεπτά πριν από το φινάλε της αναμέτρησης που διεξήχθη τα ξημερώματα της Δευτέρας, το Μεξικό πήρε σπουδαία νίκη, σε ένα παιχνίδι που οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το 90λεπτο με 10 παίκτες, ενώ μάλιστα, 15 λεπτά πριν το φινάλε, το σκορ ήταν στην ισοπαλία με την κεφαλιά του Γοδίν.

Οι Μεξικανοί οπαδοί δεν το πήραν... ψύχραιμα εκείνη τη στιγμή και άρχισαν να πετούν μπουκάλια στους παίκτες της Ουρουγουάης οι οποίοι πανηγύριζαν μπροστά τους...