ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Η πίεση που λυγίζει τον Πογιάτος και οι «γενναίες» αποφάσεις!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την εικόνα απόγνωσης του Καταλανού τεχνικού, ο οποίος είναι υποχρεωμένος να δώσει λύση σε αγωνιστικά αδιέξοδα που ο ίδιος δημιούργησε!
29/09/20 18:48
Κατάρρευση σε πάγκο και χορτάρι!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την νέα γκέλα του Παναθηναϊκού, το κάκιστο κοουτσάρισμα του Ντάνι Πογιάτος  και την αδιόρθωτη εικόνα του «τριφυλλιού» στο ξεκίνημα της σεζόν.
28/09/20 23:05
Ο Βοτανικός, ο Βιγιαφάνιες και ο... τελικός στο Αλκαζάρ!
Ο Νίκος Αθανασίου βάζει στο... πράσινο μίξερ τις συνεχείς εξαγγελίες του δημάρχου Αθηναίων για το γήπεδο, τον τραυματισμό του Αργεντινού μέσου και σχολιάζει την αυριανή αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με...
27/09/20 17:00
Στο τέλος, ευτυχώς για τον Παναθηναϊκό, πρυτάνευσε η λογική!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την σωστή απόφαση του Παναθηναϊκού να συμφωνήσει με την NOVA και να διασφαλίσει το μοναδικό σημαντικό έσοδο της σεζόν που τρέχει!
22/09/20 17:38
Η μη βελτίωση του Παναθηναϊκού είναι ανησυχητική
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το νέο… καμπανάκι στον Παναθηναϊκό, το «βραχυκύκλωμα» της ομάδας του Ντάνι Πογιάτος στο επιθετικό τρίτο και τους Μπουζούκη-Χατζηγιοβάνη.
21/09/20 15:26
O Παναθηναϊκός πρέπει να πάρει χαφ μόνο αν του κάνει την διαφορά!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την συζήτηση που υπάρχει στον Παναθηναϊκό για την ενίσχυση στην μεσαία γραμμή και την παράμετρο με τον Γιασίν Αγιούμπ.
17/09/20 11:10
H τακτική αχίλλειος πτέρνα του Παναθηναϊκού! (pics)
O Nίκος Αθανασίου εστιάζει στην ανασταλτική προσέγγιση του Ντάνι Πογιάτος που αν δεν βελτιωθεί ή αν δεν αλλάξει θα δημιουργεί συστηματικά προβλήματα στην άμυνα του «τριφυλλιού».
14/09/20 17:29
Έτσι δεν πάει πουθενά!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την κάκιστη πρεμιέρα του Παναθηναϊκού στην Τρίπολη, την μία ευκαιρία σε ροή παιχνιδιού, την «πληγή» του αμυντικού τρανζίσιον και την διαχείριση του Ντάνι Πογιάτος.
14/09/20 00:11
Ο Παναθηναϊκός πρέπει να «ψωνίζει» και με τον σωστότερο τρόπο
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την διαδικασία μεταγραφικών επιλογών του Παναθηναϊκού και την ανάγκη να αποκτήσει άμεσα ο σύλλογος σοβαρό τμήμα scouting.
09/09/20 18:57