ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

«Καμπανάκι» για την δημιουργία, «όαση» ο Αλεξανδρόπουλος!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το δεύτερο σερί φιλικό του Παναθηναϊκού με «φτωχή» παραγωγή φάσεων, το «αντίδοτο» στο πρόβλημα, το ντεμπούτο των Καρλίτος, Σάντσες και τον Σωτήρη Αλεξανδρόπουλο που...
29/08/20 21:44
Παναθηναϊκός: H συνύπαρξη Μακέντα και Καρλίτος στο μυαλό του Πογιάτος
Τι έχει δείξει μέχρι σήμερα ο Πογιάτος για την αξιοποίηση του Καρλίτος και του Μακέντα στην ενδεκάδα, η εναλλακτική του 4-4-1-1, η άριστη σχέση των δύο επιθετικών και ο... χαμός στους εξτρέμ! Ο Νίκος...
28/08/20 12:39
Πέντε στοιχεία από το Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το πρώτο δυνατό φιλικό τεστ του Τριφυλλιού, για όσα λειτούργησαν σωστά, για εκείνα που θέλουν δουλειά και για όσους ξεχώρισαν.
27/08/20 10:55
Αδιανόητο η ακαδημία του Παναθηναϊκού να γίνεται... νομάς για 60.000 ευρώ!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την φυγή του Παναθηναϊκού από την Παιανία για 60.000 ευρώ, την ακατονότητη στάση του Γιάννη Αλαφούζου και τα ζωτικής σημασίας προβλήματα που φέρνει η απόφαση αυτή στα...
24/08/20 10:38
Πέντε στοιχεία από το Παναθηναϊκός-Μαρκό
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για όσα ξεχώρισε από το φιλικό ξεμούδιασμα του Παναθηναϊκού κόντρα στη Μαρκό και την πρεμιέρα του «πράσινου» καναλιού.
22/08/20 21:30
Ο Παναθηναϊκός τζογάρει με το τηλεοπτικό συμβόλαιο στην πιο δύσκολη εποχή
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την απόφαση του Γιάννη Αλαφούζου να αρνηθεί τα σίγουρα λεφτά της NOVA και να ποντάρει στο Παναθηναϊκός tv αλλά και την πορεία της ομάδας που θα καθορίσει τα χρήματα από...
20/08/20 20:00
Η safe επιλογή του Σάντσες, η επίθεση και η μεσαία γραμμή
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για τον δεξιό μπακ που επέλεξε ο Τσάβι Ρόκα, την εξίσωση στην γραμμή κρούσης και την πιθανότητα μεταγραφής στο άξονα του κέντρου.
19/08/20 20:05
Το βαρόμετρο Βιγιαφάνιες, η μεταγραφή μπακ και ο Κολοβέτσιος
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την μεγάλη επιστροφή του Αργεντινού στον Παναθηναϊκό, την κάλυψη των κενών στα άκρα, το παράδειγμα του Καμπετσή και το δίχως λογική τέλος του Δημήτρη Κολοβέτσιου.
07/08/20 14:50