ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Το απαιτούμενο upgrade του Ηλία, ο Θεοχάρης και ο άξονας του ΟΦΗ!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για όσα ξεχώρισε από την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο.
28/06/20 09:43
Ο ένας στα καλύτερά του, ο άλλος υπό διάλυση από επιλογή!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την δεδομένη ανωτερότητα του Ολυμπιακού στο Καραϊσκάκη και τον Παναθηναϊκό που κινδυνεύει να ολοκληρώσει το πρωτάθλημα διαλυμένος, από δική του απόφαση!
22/06/20 00:23
Η στόχευση του Παναθηναϊκού για πρωταθλητισμό και ο… φόβος!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το, πλέον, ξεκάθαρο πλάνο του Παναθηναϊκού, την αξιοποίηση της ακαδημίας που μπαίνει σε ρόλο κομπάρσου και τον Γιάννη Αλαφούζο που αποτελεί τον μεγαλύτερο κίνδυνο για την...
17/06/20 18:30
Μόνος του ο Διούδης κράτησε τον Παναθηναϊκό!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την απίθανη εμφάνιση του Έλληνα πορτιέρε κόντρα στον ΠΑΟΚ, τον κακό Παναθηναϊκό και την ελπίδα που δημιουργεί η εικόνα του Γιασίν Αγιούμπ.
14/06/20 00:31
Παναθηναϊκός: Ποιος θα ξεπουλήσει τη Λεωφόρο, το ακριβότερο οικόπεδο της Αθήνας;
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το απόλυτο δίκιο του Δημήτρη Γιαννακόπουλου στο θέμα του Βοτανικού και την Λεωφόρο που ο Παναθηναϊκός θα πρέπει να την παραχωρήσει στην Πολιτεία ή σε επενδυτές μόνο στο...
09/06/20 17:36
Αυτή η ομάδα, είχε ανάγκη από αλλαγή προπονητή;
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για τον Παναθηναϊκό του Γιώργου Δώνη που σε ακόμη ένα ντέρμπι ήταν ανταγωνιστικός και απορεί ξανά με την απόφαση της διοίκησης του «τριφυλλιού».
08/06/20 00:31
Παναθηναϊκός: Το live chat με τον Νίκο Αθανασίου
Από τις 19:00, ο Νίκος Αθανασίου άνοιξε τις... ιντερνετικές γραμμές του gazzetta.gr και συζήτησε για όλα τα «φλέγοντα» θέματα στον Παναθηναϊκό!
03/06/20 20:38
Με πρωταρχικό κριτήριο το «φθηνός», οι επιλογές θα είναι «λαχεία» τύπου Πογιάτος!
Ο Νίκος Αθανασίου προσπαθεί να καταλάβει την αντικατάσταση του Γιώργου Δώνη με έναν άπειρο προπονητή ακαδημιών και γράφει για το ξεκάθαρο ρίσκο του Τσάβι Ρόκα με τον Ντάνι Πογιάτος.
02/06/20 18:41