ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Αν το ποδόσφαιρο, έστελνε επιστολή στον Γιάννη Αλαφούζο!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για ακόμη ένα πλάνο που έγινε... αεροπλάνο στον Παναθηναϊκό και τη μοίρα του συλλόγου που θα είναι η ίδια, όσο κάνει κουμάντο ο Γιάννης Αλαφούζος.  
30/05/20 10:50
Τι κάνει τόσο ξεχωριστό τον Αϊτόρ για τον Παναθηναϊκό; (vid)
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει τα αγωνιστικά χαρακτηριστικά του 24χρονου εξτρέμ που έχουν κάνει τον Τσάβι Ρόκα να τον… ερωτευθεί ποδοσφαιρικά!
28/05/20 17:36
Αν φύγει ο Δώνης, ο Αλαφούζος θα έχει καταργήσει ξανά την ποδοσφαιρική λογική!
Ο Νίκος Αθανασίου καταγράφει τους λόγους που ο Γιώργος Δώνης πρέπει να συνεχίσει στον Παναθηναϊκό και την διαχείριση του θέματος από τον Γιάννη Αλαφούζο.
27/05/20 17:50
Έχασε ένα σπουδαίο ταλέντο αλλά τουλάχιστον δεν διέλυσε τις ισορροπίες
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το φινάλε στο σίριαλ με τον Γιώργο Βαγιαννίδη και την απόφασή του να φύγει από τον Παναθηναϊκό.
20/05/20 18:05
Στο ποδόσφαιρο δεν υπάρχει ποτέ 100% safe επιλογη!
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την απόφαση καριέρας που καλείται να πάρει ο 18χρονος σούπερ ταλαντούχος άσος, Γιώργος Βαγιαννίδης και η οικογένειά του.
17/05/20 11:40
Aυτό που του έλειπε πέρυσι, ψάχνει και φέτος ο Παναθηναϊκός
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την μεταγραφική ανάγκη του Τριφυλλιού, την ίδια στόχευση με το περυσινό καλοκαίρι και την σημαντική διαφορά που θα κάνει δύσκολο το έργο κάθε προπονητή.
12/05/20 18:46
Η στάση του Αλαφούζου στο θέμα Δώνη, ο Ρόκα και η προεργασία
Ο Νίκος Αθανασίου γράφει για το ξεκαθάρισμα που πρέπει να γίνει άμεσα από τον Αλαφούζο στο θέμα του Γιώργου Δώνη, την συνεργασία του Ρόκα με τον Έλληνα τεχνικό και τον Ισπανό προπονητή που περιμένει...
05/05/20 15:48
Το παραμύθι του Βαρδινογιαννισμού όταν ᾽᾽τα έκανε αυτά  ο Παναθηναϊκός᾽᾽!
Με αφορμή το πρωτάθλημα της ΑΕΛ το 1988, ο Νίκος Αθανασίου γράφει για την δήθεν απόλυτη κυριαρχία του Παναθηναϊκού στο ελληνικό ποδόσφαιρο τα χρόνια του Καπετάνιου.
01/05/20 17:00