ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

O Πέδρο Μαρτίνς πανηγυρίζει
Ο Κ. Νικολακόπουλος κάνει μέσα από το blog του στο gazzetta μία πρώτη προσέγγιση του εξαιρετικά κρίσιμου αγώνα του Ολυμπιακού με την Πόρτο.
25/10/20 10:22
Στην Πορτογαλία θέλουν Χάτεγκαν, Γερμανό, «έστω» Κάϊπερς η, Ισπανό διαιτητή!
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta περί διαιτησίας στο Τσάμπιονς Λιγκ κι αναρωτιέται αν στην ΟΥΕΦΑ κάνουν το χατίρι σε κάποιους που θέλουν συγκεκριμένους διαιτητές στο Πόρτο-...
24/10/20 11:30
O Πέδρο Μαρτίνς με την Μαρσέιγ
Ο Κ. Νικολακόπουλος καταγράφει στο blog του στο gazzetta όσα είδε από τεχνικής πλευράς από τον Μαρτίνς, τον Φερέϊρα και τον Καρέρα στα πρώτα παιχνίδια Ολυμπιακού, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ στους ομίλους
23/10/20 12:16
Οι παίκτες του Ολυμπιακού με την Μαρσέιγ
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta τον νέο θρίαμβο του Ολυμπιακού κάτω από τη δική του σκοπιά.
22/10/20 10:56
O Μασούρας κόντρα στην Αρσεναλ
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta τα δεδομένα για το παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Μαρσέιγ.
21/10/20 10:11
Μάχη Μπα - Μάτιτς στο Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta πέντε πράγματα για τον Μπα, καταγράφει την επιστροφή στα γκολ του Ολυμπιακού από στατικές φάσεις και δίνει ένα όμορφο στοιχείο για τον Φορτούνη...
20/10/20 17:30
O Μαρτίνς
Ο Κ. Νικολακόπουλος κάνει μέσα από το blog gazzetta μία πρώτη προσέγγιση για το μεγάλο παιχνίδι του Ολυμπιακού με τη Μαρσέϊγ! Και σχολιάζει με τον δικό του τρόπο και το ντέρμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ.
19/10/20 11:56
O Χασάν με τον Καμαρά
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta την τεσσάρα του Ολυμπιακού, επικεντρώνοντας σε τρεις-τέσσερις πρωταγωνιστές.
18/10/20 12:24
Ο Ολυμπιακός κόντρα στον Κάναντι όλο…κυνηγάει!
Ο Κ. Νικολακόπουλος καταγράφει στο blog του στο gazzetta το ίδιο πράγμα που έχει συμβεί και στα έξι παιχνίδια του Ολυμπιακού κόντρα στον Ατρόμητο με τον Κάναντι στον πάγκο!
17/10/20 11:34