ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Σαν να είναι +7 κι όχι +14. Κι ακόμη καλύτερα, από το μηδέν ο Ολυμπιακός!
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta για τη μοναδική αποδεκτή επιλογή του Ολυμπιακού ενόψει της επανέναρξης του πρωταθλήματος!
31/05/20 14:04
Η δικογραφία για το VAR προχωράει…
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta δύο πράγματα για τη λεγόμενη δικογραφία του VAR!
30/05/20 12:23
Τι ισχύει τελικά για Νις-Τσιμίκα
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta τρία πράγματα περί Νις-Τσιμίκα κι όχι μόνο.  
29/05/20 13:26
Ο Φορτούνης πρέπει να είναι μπροστάρης, όχι τελευταίος
  Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta δύο πράγματα για τον καλύτερο παίκτη του Ολυμπιακού.
28/05/20 13:47
Μην μας τρελάνουν κιόλας με τα περί κυβέρνησης κι ΕΠΟ!
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta τα όσα ακούγονται και λέγονται περί κυβέρνησης, ΕΠΟ, ΟΥΕΦΑ και...Ολυμπιακού!
27/05/20 12:13
Είναι προνομιούχοι, κέρδισαν το δικαίωμα παίκτες και προπονητής του Ολυμπιακού…
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta την αμοιβαία σχέση που έχει δημιουργηθεί στον Ολυμπιακό κι αποτελεί την κινητήρια δύναμη για να προχωράει η ομάδα.
26/05/20 13:56
Ριγμένος ο Ολυμπιακός από τη Λίγκα. Πρόγραμμα-λουκούμι για ΠΑΟΚ κι ΑΕΚ
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta το πρόγραμμα του α΄ γύρου των πλέϊ οφς, έτσι όπως το καταρτίζει η Λίγκα.
25/05/20 13:05
Από εκεί είναι οι μεταγραφές που «πιάνουν» στον Ολυμπιακό!
Ο Κ.  Νικολακόπουλος καταγράφει στο blog του στο gazzetta τις περιπτώσεις των μεταγραφών που ταιριάζουν στον Ολυμπιακό!  
24/05/20 11:02
Η καψούρα της Νάπολι για τον πιο επικίνδυνο…εξτρέμ του Ολυμπιακού!
Ο Κ. Νικολακόπουλος γράφει στο blog του στο gazzetta για έναν μεγάλο...έρωτα και τι μπορεί να φέρει για τον Ολυμπιακό!
23/05/20 11:35