ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Τα εύκολα έγιναν, τα δύσκολα έφτασαν...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την Ένωση και τις νίκες της έως τώρα που ήταν αναμενόμενες και εστιάζει σε πρόσωπα και στις προκλήσεις που είναι μπροστά, ενώ έχει υστερόγραφα
28/09/20 13:02
Πρόκριση με βαθιά -ελληνική- ψυχή!
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στην πρόκριση της Α.Ε.Κ. για το Europa League και όσα αφορούν την αναμέτρηση (άρα και τα πρόσωπα) με την Σεντ Γκάλεν και έχει υστερόγραφα
25/09/20 13:17
Ο coach που ψάχνεται και οι νίκες που μετράνε!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την Α.Ε.Κ. η οποία στο πρώτο 45λεπτο στο Αγρίνιο έμοιαζε να παίζει... φιλικό προετοιμασίας ελέω Καρέρα, εστιάζει στα πρόσωπα και έχει υστερόγραφα
20/09/20 12:23
Συγγνώμη φίλε Ενωσίτη, λάθος μου...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει με αφορμή έναν ακόμη χαμένο τελικό (ιστορικό αρνητικό ρεκόρ) για την Α.Ε.Κ. ότι δεν δύναται έτσι να πρωταγωνιστήσει, πως στερείται ηγετικών φυσιογνωμιών και έχει υστερόγραφα
13/09/20 14:03
ΑΕΚάρα φέρε μας το Κύπελλο...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για τον τελικό του Βόλου και αντιλαμβάνεται πως στο κλισέ «όποιος το θέλει περισσότερο» κρύβεται όλη η ουσία για την κούπα και ελέω τίτλου δεν υπάρχουν υστερόγραφα
12/09/20 09:21
 Δεν θα γλιτώσει το παιδί και δεν υπάρχει ελπίδα!
 Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για όσα βιώνουν συνάνθρωποί μας που υποχρεώθηκαν να μπουν σε μια βάρκα -κι αφού γλίτωσαν τον πνιγμό- για να βρουν ένα καλύτερο μέλλον στην (ΣΙΧΑΜΕΝΗ) Ευρώπη.
11/09/20 13:09
 Η Α.Ε.Κ. - ο Ολυμπιακός - και ο Π.Α.Ο.Κ.
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στις τρεις ομάδες που ξεκινούν με στόχο τη διεκδίκηση του τίτλου και αναλύει πόσο διαφορετική (και γιατί) μπορεί να είναι η σεζόν που έρχεται (χωρίς υστερόγραφο)...
05/09/20 14:01
Η Σεντ Γκάλεν, ο τελικός και η ομολογία ανικανότητας!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την υποχρέωση της Α.Ε.Κ. στο Europa League, το θέμα διεξαγωγής του τελικού Κυπέλλου και όσα τον αφορούν και έχει ένα υστερόγραφο αγωνιστικού σχεδιασμού.
02/09/20 19:14