ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Οι παίκτες της ΑΕΚ
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στις ανάγκες, υπογραμμίζει ότι παραμένει μεγάλη επιθυμία η απόκτηση εξτρέμ, ο ένας στόπερ και το αριστερό μπακ που αναζητείται και φυσικά έχει υστερόγραφα
24/07/20 14:18
Ίβιτς και Καρέρα έχουν σύμμαχο το χρόνο για να δημιουργήσουν την ΑΕΚ που θέλουν
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για τον αγωνιστικό σχεδιασμό των Ίβιτς και Καρέρα, τις προτεραιότητες της Α.Ε.Κ. και γιατί δεν χωράνε δικαιολογίες ενώ έχει ένα υστερόγραφο για τελικό  
21/07/20 18:45
Η απαράδεκτη εικόνα και η ομολογία ανικανότητας!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την Α.Ε.Κ. η οποία στο Φάληρο αποδέχτηκε τη συμμετοχή της στο πάρτι του Ολυμπιακού και γράφει για την αστυνομία και τον τελικό, ενώ έχει υστερόγραφα  
20/07/20 15:07
Karma is a bitch!!!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για το δικαίωμα ένστασης της Α.Ε.Κ. και φυσικά παίρνει θέση κρίνοντας με όσα έχουν συμβεί καιρό τώρα, για τον αγώνα και τη κακή απόφαση του Καρέρα, ενώ έχει υστερόγραφα
16/07/20 13:59
Αστείρευτη αστυνομική εξουσία και ατιμώρητη αστυνομική βία! (vid)
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για τον θάνατο ενός νέου ανθρώπου (που μπορεί να μην αφορά την βία από την εξουσία) και γιατί πρέπει επιτέλους να μπει ένα τέλος σε όλο αυτό, άλλο ασφάλεια και άλλο...
14/07/20 18:20
Εμείς με τη σημαία μας ψηλά...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για το διπλό της Α.Ε.Κ. επί του Παναθηναϊκού, για το άλλο ματς στο Φάληρο και για αυτό που έρχεται με τον ΠΑΟΚ, ενώ έχει ένα υστερόγραφο
13/07/20 13:51
Ο καλλωπισμός και η πρόοδος της Α.Ε.Κ. στο αγωνιστικό!
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στον Καρέρα και τη μετάβαση από το ποδόσφαιρο αναμονής σε αυτό της κατοχής, για την κυνική νίκη με τον ΟΦΗ και έχει υστερόγραφα για Ριζούπολη, Τούμπα και άλλα...
09/07/20 12:59
Η μεγάλη... βόλτα της Α.Ε.Κ. στην Θεσσαλονίκη!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την Ένωση που έκανε εξαιρετικές εμφανίσεις και διπλά στη συμπρωτεύουσα, για την 2η θέση, για τον Καρέρα και τα άλλα πρόσωπα, ενώ έχει υστερόγραφα
06/07/20 11:42
 Η Α.Ε.Κ. του Καρέρα δεν... βλέπει τον ΠΑΟΚ του Φερέιρα!
 Ο Γιώργος Τσακίρης εξηγεί το λόγο για τον οποίο η Ένωση είναι πολύ καλύτερη τούτη την περίοδο από την ομάδα της Τούμπας, αναλύει το εύκολο διπλό της και έχει ένα υστερόγραφο
02/07/20 12:45