ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Και στον τελικό θα γίνει...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για τη νίκη του Ολυμπιακού ο οποίος είχε όλες τις συνθήκες υπέρ του (και διαιτητική απόφαση), το μάθημα για την Α.Ε.Κ. ενόψει τελικού και έχει υστερόγραφα
29/06/20 12:39
Ιλια Ιβιτς και Μάσιμο Καρέρα
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στο τρόπο που έπαιξε η Α.Ε.Κ. με τον Άρη και σημειώνει ότι πρόκειται για κάτι το οποίο θέλουν να χτίσουν Ίβιτς – Καρέρα, ενώ έχει ένα χρωστούμενο υστερόγραφο.
26/06/20 11:52
Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την πρόκριση της Α.Ε.Κ. στην Θεσσαλονίκη χάρη στους κορυφαίους της σεζόν Λιβάια και Μάνταλο, εστιάζει στα υπόλοιπα πρόσωπα και έχει υστερόγραφα
25/06/20 12:47
Ένα βήμα μπρος και δυο πίσω...
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στους μοιραίους πρωταγωνιστές της Α.Ε.Κ. στο ματς με τον Άρη το οποίο μπορεί να αποδειχθεί καταδικαστικό για το στόχο της 2ης θέσης και έχει υστερόγραφα
21/06/20 13:02
ΑΕΚ: Καλή τύχη brate και τώρα... δικό σας!
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στο τέλος του Βράνιες και τι πραγματικά σημαίνει αυτό για την Α.Ε.Κ. και τους Ίβιτς – Καρέρα για την επόμενη μέρα, ενώ έχει υστερόγραφα
17/06/20 16:25
Ο Γιάνναρος, η ΑΕΚ του Καρέρα και η 2η θέση!
 Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στη νίκη στην Κρήτη όπου επέστρεψε η ομάδα του Καρέρα ελέω κανονικότητας στην 11άδα, στον εκπληκτικό Λιβάια και δεν χάνεται το ένα υστερόγραφο... φιλοσοφίας
15/06/20 12:54
Η εμπιστοσύνη σε Μελισσανίδη και τα πολύ... δύσκολα!
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στη σωστή οικονομική πολιτική στην Α.Ε.Κ. και ασχολείται με τις ζόρικες υποθέσεις δανεικών – ανανεώσεων και τι σημασία αυτών για την επόμενη σεζόν ενώ έχει υστερόγραφα
11/06/20 18:34
Κακή μέρα, χαμένη πρεμιέρα λόγω Καρέρα!
Ο Γιώργος Τσακίρης καταγράφει όσα δεν επέτρεψαν στην Α.Ε.Κ. (έστω) να διεκδικήσει τη νίκη και έτσι ήρθε κακό αποτέλεσμα – Η φιλοσοφία που απαιτείται ενόψει συνέχειας και υστερόγραφα
08/06/20 13:29
H πρεμιέρα, οι δανεικοί και ο εξτρέμ!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για προτεραιότητες στην Α.Ε.Κ. υπενθυμίζει για το αγωνιστικό ότι υπάρχει δυνατότητα προσπέρασης στην πρώτη της επανέναρξης και έχει υστερόγραφα
03/06/20 14:11