ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gazzetta Bloggers

Το απόλυτο ξεκατίνιασμα!
Για όσα συνέβησαν και ειπώθηκαν στη τηλεδιάσκεψη για το ελληνικό ποδόσφαιρο blogαρει ο Γιώργος Τσακίρης ο οποίος στέκεται στη σωστή στάση της Α.Ε.Κ. και φυσικά έχει υστερόγραφα
30/04/20 09:50
Μην ασχολείστε: ένας νόμος, μια διάταξη, κάποια τροπολογία!
Ο Γιώργος Τσακίρης εξηγεί γιατί δεν πρέπει κανείς να ασχολείται στα σοβαρά (δυστυχώς) με τις εισηγήσεις επιτροπών αφού όταν πρόκειται για υποβιβασμούς υπάρχουν οι κυβερνήσεις...
26/04/20 12:46
Νέα Φιλαδέλφεια αγάπη μου - Mέρος δεύτερο! (vids)
Ο Γιώργος Τσακίρης πραγματοποιεί ταξίδι μνήμης στα πατρογονικά εδάφη της Α.Ε.Κ. και θυμάται μυθικές (καλές και δύσκολες) στιγμές στο παλιό γήπεδο, ενώ περιμένει και τις δικές σας αναμνήσεις
22/04/20 10:30
Νέα Φιλαδέλφεια αγάπη μου - Μέρος Πρώτο! (vids)
Ο Γιώργος Τσακίρης πραγματοποιεί ταξίδι μνήμης στα πατρογονικά εδάφη της Α.Ε.Κ. και θυμάται μυθικές (καλές και δύσκολες) στιγμές στο παλιό γήπεδο, ενώ περιμένει και τις δικές σας αναμνήσεις
21/04/20 10:30
Τα 10(+1) ωραιότερα ευρωπαϊκά γκολ της Α.Ε.Κ. (vids)
Τι να θυμηθώ – τι να ξεχάσω η κατάσταση από τον Μπατίστα, στον Σαββίδη και από τον Σάμπα στον Ντέμη, στον Σκόκο και τον Μπλάνκο και πιο πριν στον Γεωργάτο, πόσα πολλά αδίκησα δέκα υπέροχα γκολ και...
16/04/20 11:30
«Γιατί μονάχα, αυτή η ομάδα, μου ομορφαίνει τη ζωή»!
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει γράμμα στην Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως με αφορμή τα γενέθλιά της και μέσα απ' αυτό εξηγείται η διαφορετικότητα και όσα μπορεί να προσφέρει σε έναν άνθρωπο μια ομάδα
13/04/20 10:00
Μεγάλο φαβορί για το επόμενο πρωτάθλημα η Α.Ε.Κ. αρκεί να...
Ο Γιώργος Τσακίρης εξηγεί πως (και γιατί) η Ένωση μπορεί να φτιάξει όλη την επόμενη χρονιά αρκεί να διατηρήσει σε επίπεδα 90-95% το ρόστερ της, ενώ δεν λείπουν τα υστερόγραφα
11/04/20 09:30
Το top 10 στιγμών της Α.Ε.Κ. στην... εξορία του ΟΑΚΑ! (vids)
Ο Γιώργος Τσακίρης εστιάζει στις στιγμές της νέας... προσφυγιάς της Ένωσης (υποχρεώθηκε να παίζει ΟΑΚΑ) που έμειναν χαραγμένες για πάντα, θετικές και αρνητικές, εσείς ποιες δεν θα ξεχάσετε ποτέ;
06/04/20 11:30
Η Α.Ε.Κ. αναμενόμενα ξεπέρασε τον ΠΑΟΚ, αλλά...
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για τις κρίσιμες χρονιές που έρχονται για την Ένωση στην UEFA και υπογραμμίζει ότι τα club στη χώρα μας οφέιλουν να βάλουν προτεραιότητα την Ευρώπη και έχει ένα υστερόγραφο.
01/04/20 10:03