Χοκς - Σπερς 108-100

Με μόλις 1 πόντο στο πρώτο ημίχρονο, αλλά 28 στο δεύτερο, ο Γιανγκ οδήγησε τους Χοκς στη νίκη με 108-100 επί των Σπερς.

Στο πρώτο ημίχρονο όχι απλά ήταν εξαφανισμένος, αλλά με τους μόλις 1 πόντο που είχε πετύχει, έκανε κακό στον η ομάδα του. Στο δεύτερο όμως ο Γιανγκ ανέβασε κατακόρυφα την απόδοσή του, έφτασε συνολικά τους 29 και οι Χοκς κατάφεραν να επικρατήσουν των Σπερς με 108-100. Ο αγώνας στο μεγαλύτερο διάστημα ήταν αμφίρροπος, με τους γηπεδούχους που έφτασαν στο 3-3 να παίρνουν τελικά τη νίκη, ρίχνοντας στο 4-3 τους φιλοξενούμενους.

Πρώτος σκόρερ για τους νικητές ήταν ο Γιανγκ με 29 πόντους και τον ακολούθησαν οι Πάρκερ με 19 και Χάντερ με 16. Για τους ηττημένους ο ΝτεΡόζαν είχε 22, ο Φορμπς 17 και ο Μιλς 16, αλλά δεν έφτασαν για να μπορέσει η ομάδα τους να πάρει τη νίκη.