Μουρ: «Δεν τελείωσε κάτι, πάμε για το 1-1»

Ο Μακένζι Μουρ σχολίασε την ήττα από τον Προμηθέα και υποστήριξε πως το κίνητρο είναι ισχυρό, για να γίνει η σειρά 1-1 στο Λαύριο.

Ο ηγέτης της ομάδας του Λαυρίου δήλωσε στην κάμερα της ΕΡΤ: «Είναι καλή ομάδα με καλό προπονητή. Οι λεπτομέρειες έκριναν τη διαφορά. Κάποιες στιγμές στην άμυνα. Δυσκολευτήκαμε να σκοράρουμε και έτσι χάσαμε. Ό,τι έγινε έγινε, πρέπει να πάμε να προστατέψουμε την έδρα μας και να κάνουμε το 1-1.

Το κίνητρο πρέπει να είναι ακόμα πιο ισχυρό στο δεύτερο παιχνίδι. Πρέπει να βγούμε στο παρκέ και να είμαστε έτοιμοι για "μάχη" για 40 λεπτά. Είναι καλή νίκη γι αυτούς, αλλά δεν τελείωσε κάτι ακόμα».