TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • COPA DEL REY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    ΠΟΛΜAΝΣ ΜΑΡΚ 2

    vs

    ΚΟΥΚΟΥΣΚΙΝ ΜΙΧΑΗΛ 0

  • LIVE

    ΜAΓΙΕΡ ΛΕΟΝAΡΝΤΟ 1

    vs

    ΠΟΛ ΤΟΜΙ 1

  • LIVE

    MAGDA LINETTE 1

    vs

    ΡΑΣ ΑΡAΝΤΞΑ 1

  • LIVE

    ΜΑΝΝΑΡΙΝΟ ΑΝΤΡΙAΝ 0

    vs

    ΤΙΕΜ ΝΤΟΜΙΝΙΚ 1

  • LIVE

    ΒΙΛΕΛΑ ΜΑΡΤΙΝΕΘ ΜAΡΙΟ 1

    vs

    ΚΑΤΣAΝΟΦ ΚAΡΕΝ 0

  • LIVE

    WANG QIANG 1

    vs

    ΠΑΡΜΕΝΤΙΕΡ ΠΑΟΥΛΙΝ 0

  • LIVE

    ΣΑΝΤΓΚΡΕΝ ΤΕΝΙΣ 0

    vs

    ΤΡΟΥΝΓΚΕΛΙΤΙ ΜAΡΚΟ 0

  • LIVE

    ΝΤΖΟΥΜΧΟΥΡ, ΝΤΑΜΙΡ 0

    vs

    ΒΑΒΡΙΝΚΑ ΣΤAΝΙΣΛΑΣ 0

  • LIVE

    ERNESTS GULBIS 0

    vs

    F. AUGER-ALIASSIME 0

  • LIVE

    JORDAN THOMPSON 0

    vs

    ΜΠΟΥΜΠΛΙΚ ΑΛΕΞAΝΤΕΡ 0

  • LIVE

    ΧAΛΙΣ ΚΟΥΕΝΤΙΝ 0

    vs

    ΚΡΑΙΝΟΒΙΤΣ ΦΙΛΙΠ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    MADISON BRENGLE 1

    vs

    ΓΚΑΡΣΙΑ ΚΑΡΟΛAΙΝ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΕΡ ΜΠΕΝΟΥA 3

    vs

    ΣΤΕΜΠΕ ΣΕΝΤΡΙΚ-ΜΑΡΣΕΛ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    A. DAVIDOVICH FOKINA 3

    vs

    ΓΚΟΜΠΟΣ ΝΟΡΜΠΕΡΤ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    FIONA FERRO 2

    vs

    ALISON VAN UYTVANCK 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΙΟΥΒΑΝ ΚAΓΙΑ 0

    vs

    ΓΑΣΤΡΕΜΣΚΑ ΝΤΑΙAΝΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    MARGARITA GASPARYAN 0

    vs

    ΣAΚΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΤΣΙΛΙΤΣ ΜAΡΙΝ 3

    vs

    ΜΟΥΤΕΤ ΚΟΡΕΝΤΙΝ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΙΤΟ ΤΑΤΣΟΥΜΑ 3

    vs

    ΓΚΟΥΝΕΣΒAΡΑΝ ΠΡAΙΝΕΣ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    JOHANNA KONTA 0

    vs

    ONS JABEUR 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΙΛΜΑΝ ΤΖΟΝ 3

    vs

    ΧAΜΠΕΡΤ ΟΥΓΚΟ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΧΟΥΡΚΑΖ ΧΟΥΜΠΕΡΤ 3

    vs

    ΝΟΒΑΚ ΝΤΕΝΙΣ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣΒAΡΤΖΜΑΝ ΝΤΙΕΓΚΟ ΣΕΜΠAΣΤΙΑΝ 3

    vs

    ΧAΡΙΣ ΛΟΙΝΤ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΧΙΜΠΙΝΟ ΝAΟ 2

    vs

    ΠΕΝΓΚ ΣΟΥAΙ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΠΕΝΣΙΤΣ ΜΠΕΛΙΝΤΑ 2

    vs

    KAROLINA SCHMIEDLOVA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΛΑΝΤΕΝΟΒΙΤΣ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 0

    vs

    ΠΛΙΣΚΟΒΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    POLONA HERCOG 2

    vs

    REBECCA PETERSON 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΛΟΠΕΖ ΦΕΛΙΣΙAΝΟ 0

    vs

    R. BAUTISTA AGUT 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΟΠΕΛΚΑ ΡΕΙΛΙ 2

    vs

    ΦΟΝΙΝΙ ΦAΜΠΙΟ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΣΙΝΕΡ ΓΙAΝΙΚ 3

    vs

    ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΕΝΤΜΟΥΝΤ ΚAΙΛ 0

    vs

    ΛAΓΙΟΒΙΤΣ ΝΤΟΥΣΑΝ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΡΙΣΚΕ ΑΛΙΣΟΝ 2

    vs

    ΓΟΥAΝΓΚ ΓΙΑΦAΝ 1

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΚΙΟΥΣΤΙΝΟ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 0

    vs

    ΡAΟΝΙΤΣ ΜΙΛΟΣ 3

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΚΙΣ ΜAΝΤΙΣΟΝ 2

    vs

    DARYA KASATKINA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΒΕΚΙΤΣ ΝΤΟΝΑ 2

    vs

    MARIA SHARAPOVA 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    BERNARDA PERA 0

    vs

    ELENA RYBAKINA 2

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΓΚAΡΙΝ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 3

    vs

    ΤΡΑΒAΓΚΛΙΑ ΣΤΕΦAΝΟ 0

  • A. SASNOVICH -

    vs

    GREETJE MINNEN -

  • ΝΤAΚΓΟΥΟΡΘ ΤΖΕΙΜΣ -

    vs

    ΜΠΕΝΤΕΝΕ ΑΛΙAΖ -

  • ΚΟΒΑΛΙΚ ΖΟΖΕΦ -

    vs

    ΚΑΡΕΝΟ-ΜΠΟΥΣΤΑ ΠAΜΠΛΟ -

  • ΝΑΔAΛ ΡΑΦΑΕΛ -

    vs

    HUGO DELLIEN -

  • ΟΥΤΣΙΓΙAΜΑ ΓΙΑΣΟΥΤAΚΑ -

    vs

    ΙΜΕΡ ΜΙΚΑΕΛ -

  • PABLO ANDUJAR-ALBA -

    vs

    ΜΟΧ ΜAΙΚΛ -

  • ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ -

    vs

    ALBERT RAMOS-VINOLAS -

  • ΣΑΜΣΟΝΟΒΑ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ -

    vs

    ΟΣΤΑΠΕΝΚΟ ΓΕΛΕΝΑ -

  • ΤΟΜΛΙAΝΟΒΙΤΣ ΑΙΛΑ -

    vs

    ANASTASIJA SEVASTOVA -

  • AMANDA ANISIMOVA -

    vs

    ZARINA DIYAS -

  • ΜΠΑΣΙΛΑΣΒΙΛΙ ΝΙΚΟΛΟΖ -

    vs

    KWON SOON WOO -

  • LAURA SIEGEMUND -

    vs

    ΒΑΝΤΕΒΕΓΚΕ ΚΟΚΟ -

  • ΒΕΡΝΤAΣΚΟ ΦΕΡΝΤAΝΤΟ -

    vs

    ΝΤΟΝΣΚΟΙ ΕΒΓΕΝΙ -

  • YULIA PUTINTSEVA -

    vs

    HSIEH SU-WEI -

  • ΣΒΙΤΟΛΙΝΑ ΕΛΙΝΑ -

    vs

    ΜΠΟΥΛΤΕΡ ΚΕΙΤΙ -

  • PIERRE HERBERT -

    vs

    ΝΟΡΙ ΚAΜΕΡΟΝ -

  • ALEXEI POPYRIN -

    vs

    ΤΣΟΝΓΚA ΤΖΟ-ΒΙΛΦΡΙΝΤ -

  • GARBINE MUGURUZA -

    vs

    ΡΟΤΖΕΡΣ ΣΕΛΜΠΥ -

  • LAUREN DAVIS -

    vs

    LEYLAH FERNANDEZ -

  • CHRIS O'CONNELL -

    vs

    ΡΟΥΜΠΛΕΦ ΑΝΤΡΕΙ -

  • ΦΛΙΠΚΕΝΣ ΚΙΡΣΤΕΝ -

    vs

    ΜΟΥΤΣΟΒΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ -

  • MARKETA VONDROUSOVA -

    vs

    SVETLANA KUZNETSOVA -

  • KATERINA BONDARENKO -

    vs

    ΡΟΝΤΙΟΝΟΒΑ ΑΡΙΝΑ -

  • ΛΟΤΝΕΡ ΑΝΤΟΝΙΑ -

    vs

    CAMILA GIORGI -

  • ΚΕΣΜAΝΟΒΙΤΣ ΜΙΟΜΙΡ -

    vs

    ΣΕΠΙ ΑΝΤΡΕΑΣ -

  • DANIELLE R. COLLINS -

    vs

    ΝΤΙΑΤΣΕΝΚΟ ΒΙΤAΛΙΑ -

  • ΜΟΝΦΙΣ ΓΚAΕΛ -

    vs

    LU YEN-HSUN -

  • ALIZE CORNET -

    vs

    ΝΙΚΟΥΛΕΣΚΟΥ ΜΟΝΙΚΑ -

  • ΕΟΥΜΠΑΝΚΣ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ -

    vs

    ΓΚΟΖΟΒΤΣΙΚ ΠΙΤΕΡ -

  • IRINA BEGU -

    vs

    ΜΠΕΡΤΕΝΣ ΚΙΚΙ -

  • ΜΠΕΛΙΣ, ΚΑΘΕΡΙΝΕ ΚΑΡΤAΝ -

    vs

    ΜΑΡΙΑ ΤΑΤΙAΝΑ -

  • ΦΡΙΤΖ ΤΕΙΛΟΡ -

    vs

    ΓΚΡΙΕΚΣΠΟΥΡ ΤΑΛΟΝ -

  • SARA SORRIBES TORMO -

    vs

    VERONIKA KUDERMETOVA -

  • ΣΟΥΓΚΙΤΑ ΓΙΟΥΤΣΙ -

    vs

    ΜΠΕΝΧΕΤΡΙΤ ΕΛΙΟΤ -

  • ΑΙΣΝΕΡ ΤΖΟΝ -

    vs

    THIAGO MONTEIRO -

  • ΚAΡΛΟΒΙΤΣ ΙΒΟ -

    vs

    ΠΟΣΠΙΣΙΛ ΒAΣΕΚ -

  • ΚΟΥΕΒΑΣ ΠAΜΠΛΟ -

    vs

    ΣΙΜΟΝ ΖΙΛ -

  • IGA SWIATEK -

    vs

    ΜΠAΜΠΟΣ ΤΙΜΕΑ -

  • ΓΚAΣΤΟΝ ΧΟΥΓΚΟ -

    vs

    JAUME MUNAR -

  • ΓΚΟΦΕΝ ΝΤΕΙΒΙΝΤ -

    vs

    ΣAΡΝΤΙ ΤΖΕΡΕΜΙ -

  • ΝΤΕΛΜΠΟΝΙΣ ΦΕΝΤΕΡΙΚΟ -

    vs

    JOAO SOUSA -

  • KATERYNA KOZLOVA -

    vs

    ΧΟΝ ΠΡΙΣΙΛΑ -

  • HARRIET DART -

    vs

    MISAKI DOI -

  • ΠΑΟΛΙΝΙ ΖΑΣΜΙΝ -

    vs

    ΜΠΛΙΝΚΟΒΑ ΑΝΝΑ -

  • ΜΕΝΤΒΕΝΤΕΒ ΝΤΑΝΙΛ -

    vs

    FRANCES TIAFOE -

  • JENNIFER BRADY -

    vs

    ΧAΛΕΠ ΣΙΜΟΝΑ -

  • ΚΥΡΓΙΟΣ ΝΙΚ -

    vs

    ΣΟΝΕΓΚΟ ΛΟΡΕΝΤΖΟ -

  • KRISTYNA PLISKOVA -

    vs

    HEATHER WATSON -

  • CARLA SUAREZ-NAVARRO -

    vs

    ΣΑΜΠΑΛΕΝΚΑ ΑΡΙΝΑ -

  • ΤΑΜΠΙΛΟ ΑΛΕΧAΝΤΡΟ -

    vs

    DANIEL ELAHI GALAN -

  • ΣΧAΡΜΑ ΑΣΤΡΑ -

    vs

    ANETT KONTAVEIT -

  • ΡΟΥΝΤ ΚAΣΠΕΡ -

    vs

    ΓΚΕΡΑΣΙΜΟΦ ΙΓΚΟΡ -

  • ΜΕΡΤΕΝΣ ΕΛΙΖ -

    vs

    ΚΟΒΙΝΙΤΣ ΝΤAΝΚΑ -

  • ΙΒAΣΚΑ ΙΛΙΑ -

    vs

    KEVIN ANDERSON -

  • DOMINIK KOEPFER -

    vs

    ΜΑΡΤΙΝΕΖ ΠΟΡΤΕΡΟ ΠΕΝΤΡΟ -

  • ΤΣΕΤΣΙΝAΤΟ ΜAΡΚΟ -

    vs

    ΖΒΕΡΕΦ ΑΛΕΞAΝΤΕΡ -

  • ΤAΟΥΝΣΕΝΤ ΤΕΙΛΟΡ -

    vs

    JESSICA PEGULA -

  • ΠΑΒΛΙΟΥΤΣΕΝΚΟΒΑ ΑΝΑΣΤAΖΙΑ -

    vs

    ΣΤΟΓΙAΝΟΒΙΤΣ ΝΙΝΑ -

  • ΚΟΤΣΙΑΡΕΤΟ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤΑ -

    vs

    ANGELIQUE KERBER -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Η ΕΣΑΠ για τις αδειοδοτήσεις των ομάδων

Η ΕΣΑΠ για τις αδειοδοτήσεις των ομάδων

Η ΕΣΑΠ για τις αδειοδοτήσεις των ομάδων

Με ανακοίνωσή της ΕΣΑΠ γνωστοποίησε και επίσημα πως μόνο οι τέσσερις ομάδες έχουν ως τώρα αδειοδοτηθεί και συγκεκριμένα οι Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, Παναθηναϊκός και Παμβοχαϊκός.

Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση έχει ως εξής: «Συνήλθε σε πρώτη συνεδρίαση η Επιτροπή Αδειοδότησης της ΕΣΑΠ συγκροτούμενη από τον εκπρόσωπο και Νομικό Συμβουλο της ΕΣΑΠ Χρήστο Ηλιάδη (Πρόεδρο Επιτροπής) και τα μέλη Λευτέρη Κογκαλίδη Αντιπρόεδρο ΔΣ –Εκπρόσωπο ΕΟΠΕ και Ηλία Λάππα Ταμία ΔΣ-Εκπρόσωπο ΠΑΣΑΠ.

Στη διαδικασία παρέστη και ο νομικός εκπρόσωπος του ΠΑΣΑΠ Δημήτρης Πρεβενιός.

Κατόπιν εξέτασης των φακέλων που υποβλήθηκαν στην Επιτροπή Αδειοδότησης αποφασίστηκαν τα εξής:

Αδειοδοτούνται για το νέο πρωτάθλημα της Volley League 2019-2020 τα TAA:

· Oλυμπιακός ΣΦΠ

· ΠΑΟΚ

· Παναθηναϊκός ΑΟ

· ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Κατόπιν αιτημάτων τεσσάρων σωματείων: Ηρακλής Πετοσφαίρισης 2015, ΑΟ Φοίνικας Σύρου, ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολη και ΑΟΠ Κηφισιά, η διαδικασία ελέγχου για την αδειοδότηση όλων των υπολοίπων ΤΑΑ, αναβλήθηκε και θα συνεχιστεί την Τρίτη 23 Ιουλίου και ώρα 14.30 στα γραφεία της ΕΣΑΠ».

 

Best of internet