Δεν του έφταναν τα εφτά λεπτά καθυστερήσεων και ήθελε κι άλλα ο Ράμος! (vid)

Κώστας Ζάλιαρης
Το... σκάνδαλο των εφτά λεπτών που αποφάσισε να κρατήσει ο ρέφερι της αναμέτρησης της Αγγλίας με την Ισπανία δεν ήταν αρκετό για τον Σέρχιο Ράμος που όταν μείωσε στο τελικό 3-2 στο 98', γύρισε και... γκρίνιαξε ώστε να συνεχιστεί ακόμα λίγο το ματς!

0% Γκανιότα* & Συναρπαστικά Ειδικά Στοιχήματα στη Novibet * Αφορά την επιλογή «Νικητής Αγώνα» σε επιλεγμένα παιχνίδια πριν την έναρξη''.

Τα «τρία λιοντάρια» έκαναν την τεράστια έκπληξη το βράδυ της Δευτέρας στη Σεβίλλη απέναντι στην Ισπανία, αφού προηγήθηκαν με τρία γκολ από το πρώτο μέρος και άντεξαν στην πίεση και την κούραση της επανάληψης για να φύγουν από το «Μπενίτο Βιγιαμαρίν» με τους τρεις βαθμούς, την πρώτη τους νίκη στο Nations League.

Οι καθυστερήσεις, άνευ λόγου και αιτίας ήταν εφτά λεπτά, ο Σέρχιο Ράμος μείωσε στο τελικό 3-2 στο... 90' + 8' και παρ' όλα αυτά γκρίνιαξε στον διαιτητή όταν εκείνος σφύριξε τη λήξη!