Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Αγώνες Κυπέλλου, όπου ξεχωρίζει το ΑΕΚ - Κέρκυρα, Eυρωλίγκα με Ολυμπιακός - Αρμάνι αλλά και Basketball Champions League με ΠΑΟΚ και ΑΕΚ έχει το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Αυτές είναι οι Live μεταδόσεις της TV:

15:00 OTE Sport 1
Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας
Κύπελλο Ελλάδας

15:00 OTE Sport 3
Αιγινιακός - Άρης
Κύπελλο Ελλάδας

17:15 OTE Sport 3
Πανθρακικός - Καλλιθέα
Κύπελλο Ελλάδας

17:15 OTE Sport 1
Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ
Κύπελλο Ελλάδας

19:00 NOVASPORTS 5
Νεπτούνας - Βαρέζε
Basketball Champions League

19:00 NOVASPORTS 3
ΠΑΟΚ - Ουσάκ Σπορτίφ
Basketball Champions League

19:00 NOVASPORTS 4
Ούνικς Καζάν - Νταρουσάφακα
Euroleague

19:30 OTE Sport 1
ΑΕΚ - Κέρκυρα
Κύπελλο Ελλάδας

21:00 NOVASPORTS 5
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Euroleague

21:00 NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο
Euroleague

21:30 NOVASPORTS 3
Σαρλερουά - ΑΕΚ
Basketball Champions League

21:45 NOVASPORTS 4
Γκλάντμπαχ - Στουτγάρδη
Κύπελλο Γερμανίας

21:45 OTE Sport 2
Τζένοα - Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 NOVASPORTS 1
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
Euroleague

Το πόλο είναι στα κανάλια Novasports!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, την Τρίτη 25 Οκτωβρίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν, την εκπομπή «Παίζουμε Ελλάδα πόλο» και το Σάββατο 29 Οκτωβρίου το ντέρμπι Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός για την Α1 Γυναικών.
Η αρχή, γίνεται την Τρίτη 25 Οκτωβρίου στις 18:00 με την εκπομπή «Παίζουμε Ελλάδα πόλο» με το Διονύση Στρούμπο, που θα προβληθεί από το Novasports1HD, από την πρωτοποριακή υπηρεσία Nova GO και από το Web TV του Novasports.gr (www.novasports.gr/WebTV, διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova) και θα καλύψει όλη την αθλητική δραστηριότητα γύρω από το χώρο του υγρού στίβου. Καλεσμένος, θα είναι ο προπονητής της ανδρικής ομάδας του Ολυμπιακού, Θοδωρής Βλάχος.
Η συνέχεια είναι το Σάββατο 29 Οκτωβρίου στις 16:30, με τη μετάδοση του ντέρμπι Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός από τo Novasports5HD και από την πρωτοποριακή υπηρεσία Nova GO, για την 2η αγωνιστική της Α’ φάσης του Α’ ομίλου της A1 Γυναικών. Στην περιγραφή θα είναι ο Διονύσης Στρούμπος και στο ρεπορτάζ ο Κώστας Τατάκης.

 

Best of internet