Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Ο δεύτερος αγώνας του Ολυμπιακού με τη Ζαλγκίρις ξεχωρίζει στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

EΡΤ2

17:00 Κύπελλο βόλεϊ ανδρών: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

20:00 17:00 Κύπελλο βόλεϊ ανδρών: Ηρακλής - Παναθηναϊκός

Cosmote TV

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Τσέλσι-Πόρτο, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπαρτσελόνα, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπράουνσβαϊγκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 WRC Αργεντινή, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Λεγανές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers, NBA Playoffs, First Round, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Νοvasports

11:00 Διεθνές Τουρνουά Τένις Γυναικών Fed Cup 2018 – 3 αγώνες (Νοvasports1HD)

13:00 NRL, Storm - Broncos (FOX Sports HD)

15:00 Cycling: Tour of the Alps, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Cycling: Tour of Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

20:45 Eυρωλίγκα Πλέιφ οφ – 2οι Αγώνες ΦενερμπαχτσέΜπασκόνια (Novasports3HD)

21:15 Eυρωλίγκα Πλέι οφ – 2οι Αγώνες Ολυμπιακός – Ζαλγκίρις (Novasports1HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 44η αγωνιστική Μίλγουολ – Φούλαμ (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 34η αγωνιστική Ντιζόν - Λιόν (Νοvasports2HD)

23:15 Super Euroleague (Νovasports1HD)

Best of internet