Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Με σπουδαίους αγώνες ποδοσφαίρου το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

EΡΤ2

09:00-11:50 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Α) | ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

11:50-13:00 SNOWBOARD | ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (Α & Γ) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Μ)

13:00-15:40 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ |ΜΑΖΙΚΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ (Α & Γ) (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

13:00-16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Γ) | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

14:10-16:30/50 ΧΟΚΕΪ (Α)| ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

15:30 Πόλο Ανδρών: Απόλλων - Εθνικός

17:00 Volley League: ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σϋρου

02:05-05:20 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Γ) | ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

05:20-06:00 ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ | ΤΕΤΡΑΘΕΣΙΟ ΑΝΔΡΩΝ, 3ος ΓΥΡΟΣ (Μ)

06:00-07:00 ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ | ΤΕΤΡΑΘΕΣΙΟ ΑΝΔΡΩΝ, 4ος ΓΥΡΟΣ (Μ) 

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Τρίκαλα - Παναχαϊκή

Cosmote TV

14.00 Θέλτα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ουνιόν Βερολίνου-Σάντχαουζεν, Bundesliga 2, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Λέστερ-Στόουκ, Premier League, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ανόβερο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές, LaLiga Santander, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Κίελο-Κιέλτσε, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Μπολόνια-Τζένοα, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Γουότφορντ-Έβερτον, Premier League, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Premier League, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (24.02 17:00)

21.45 Ίντερ-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μπόρνμουθ-Νιούκαστλ, Premier League, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (24.02 17:00)

22.00 ATP 250 Delray Beach, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα, Liga NOS, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

00.00 Philadelphia 76ers-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 ATP 250 Delray Beach, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.15 Arizona-Oregon, NCAA Basketball, LIVE COSMOTE SPORT7HD

Novasports

09:30 Curling: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)

12:45 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Cycling: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport2)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 23η αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός (Novasports3HD)

15:15 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

16:30 Cycling: World Tour, Belgium (Eurosport2)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 34η αγωνιστική Πρέστον - Ίπσουιτς (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 23η αγωνιστική Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Τουλούζ – Μονακό (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Basketball, St. John's - Seton Hall (FOX Sports HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 34η αγωνιστική Φούλαμ - Γουλβς (Novasports1HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Άλκμααρ – Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)

19:30 Super League Σουρωτή 23η αγωνιστική Παναθηναϊκός - Λαμία (Novasports2HD)

20:45 Snooker: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Nαντ – Αμιάν (Novasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Villanova (FOX Sports HD)

02:15 BOBSLEIGH: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 BOBSLEIGH: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

Best of internet