Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
ΕΡΤ1
18:30 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου μπάσκετ: Ελλάδα - Εσθονία
EΡΤ2
11:30-12:00 ΧΟΚΕΪ (Α)| ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (Ζ) ΕΝΑΡΞΗ 09:40 – ΠΙΘΑΝΟ ΖΑΠΙΝΓΚ -
12:00-13:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ | 1000μ. (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:30-14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Μ)
14:10-16:30 ΧΟΚΕΪ (Α)| ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (Ζ)
03:00-04:30 SNOWBOARD | BIG AIR (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
04:30-06:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ | ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
06:00-07:00 ΧΟΚΕΪ (Α)| ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 HIGHLIGHTS (Μ)
Cosmote TV
11.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Αστάνα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (22.02 20:00)
13.00 Εκπομπή “Κλήρωση UEFA Europa League”, Φάση των 16 Preshow LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Κλήρωση UEFA Europa League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 Εκπομπή “Κλήρωση UEFA Europa League”, Φάση των 16 Postshow LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Ρέγκενσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 ATP 250 Delray Beach, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 MotoGP Classics: 1993 UK, Donington COSMOTE SPORT5HD
21.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 ATP 250 Delray Beach, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
03.00 Houston Rockets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Νovasports
11:45 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)
13:20 Biathlon: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
14:45 Curling: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Χίμκι – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)
19:30 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Aναντόλου Εφές – Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:00 Snooker: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)
21:45 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Μπάμπεργκ – Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Στρασβούργο – Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 34η αγωνιστική Χαλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Mπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
02:15 BOBSLEIGH: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:00 NHL, Blues - Jets (FOX Sports HD)
03:35 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:30 Alpine Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:45 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:45 Cross-Country Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.