Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
ΕΡΤ2
09:00-09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΧΟΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Μ)
09:30-12:00 ΧΟΚΕΪ (Α) | ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ - ΠΛΕΪ ΟΦ (Ζ)
12:00-14:05 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 500μ. (Α) – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (Ζ)
ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 1000μ. (Γ) – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (Ζ)
ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 3000μ. Σκυταλοδρομία (Γ) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
14:05-16:30 ΧΟΚΕΪ (Α) | ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ - ΠΛΕΪ ΟΦ (Ζ)
02:00-03:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
03:00-07:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ – ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
Cosmote TV
17.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μπαρτσελόνα, UEFA Youth League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Γαλατάσαραϊ-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Μπάγερν Μονάχου-Μπεσίκτας, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Τσέλσι-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
Νovasports
09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)
13:00 Biathlon: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Snooker: World Grand Prix , United Kingdom (Eurosport2)
02:00 NHL, Capitals - Lightning (FOX Sports HD)
02:15 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:30 Alpine Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 Alpine Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
06:15 FREESTYLE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:45 Curling: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.