Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
EΡΤ2
09:00-10:10 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ (CROSS COUNTRY SKIING) | 10 χλμ ΚΛΑΣΙΚΟ (Γ) (Ζ)
10:10-12:00 ΧΟΚΕΪ (Α) | ΝΟΡΒΗΓΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ)
12:00-13:00 SNOWBOARD | SNOWBOARD CROSS (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Μ)
02:30-03:30 ΣΚΕΛΕΤΟΝ | ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, 3ος ΓΥΡΟΣ (Ζ)
03:30-04:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΑΝΔΡΕΣ – ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
04:15-05:10 ΣΚΕΛΕΤΟΝ | ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, 4ος ΓΥΡΟΣ (Ζ)
05:10-06:15 SNOWBOARD | SNOWBOARD CROSS (Γ) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
06:15-07:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΑΝΔΡΕΣ – ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
Cosmote TV
12.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Αστάνα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League, Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Ντόρτμουντ-Αταλάντα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Έστερσουντ-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Λουντογκόρετς-Μίλαν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Μπιλμπάο, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Μαρσέιγ-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Ντινάμο Κιέβου” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 ΑΕΚ-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 Νάπολι-Λειψία, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.05 Λιόν-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.05 Κοπεγχάγη-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.05 Σέλτικ-Ζενίτ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.05 Στεάουα Βουκουρεστίου-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.05 Παρτίζαν-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
04.00 Minnesota Timberwolves-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Novasports
09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
14:45 LUGE: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)
18:00 CYCLING: Tour of the Algarve, Portugal (Eurosport2)
21:00 Premier League Darts (FOX Sports HD)
02:00 NHL, Penguins - Kings (FOX Sports HD)
02:30 SKELETON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 SKELETON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)
05:05 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA - Oregon State (FOX Sports HD)
06:00 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:45 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)