Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Πολλά και σπουδαία ματς ποδοσφαίρου και μπάσκετ σήμερα στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

EΡΤ1

15:30 Basket League: Ρέθυμνο - Αρης

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή

Cosmote TV

13.00 Λεβάντε-Θέλτα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Γουέστ Μπρομ-Μπράιτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.01 17:00)

13.30 Μούρθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Μπόρνμουθ-Άρσεναλ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 Εκπομπή Pregame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κολονία-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods, Stoiximan.gr Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Αλαβές-Σεβίλη, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Εκπομπή Postgame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ολυμπιακός-Γυμναστικός Λάρισας Φάρος, Stoiximan.gr Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Τρεντίνο-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai βόλεϊ, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Miami Heat-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άβες, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 New York Knicks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Νovasports

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport2)

13:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)

14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή AOK – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

15:15 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)

16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

20:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή Aτρόμητος – Παναιτωλικός (Novasports3HD)

19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

Best of internet