Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Τα ματς της Super League Σουρωτή αλλά και των ξένων πρωταθλημάτων, ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας.

EΡΤ1

16:30 Basket League: Λαύριο - Προμηθέας

ΕΡΤ2

15:30 Πόλο: Φάληρο - Απόλλων

17:00 Volley League: Hρακλής Χαλκίδος  - ΑΟΠ Κηφισιάς

20:30 Len Champions League πόλο: Ολυμπιακός - Ανόβερο

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας

Cosmote TV

14.00 Τζιρόνα-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Στουτγκάρδη-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Μάιντς, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.15 BBSK-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τότεναμ-Έβερτον, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λειψία-Σάλκε, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.01 17:00)

21.30 Νιούκαστλ-Σουόνσι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (13.01 17:00)

21.45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βαλένθια, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Μπράγκα-Μπενφίκα, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.01 17:00)

23.45 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (13.01 17:00)

00.00 Charlotte Hornets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)

13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)

15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Μίντλεσμπρο – Φούλαμ (Novasports4HD)

17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)

17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ρεν – Μαρσέιγ (Novasports3HD)

18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)

21:00 NCAA College Basketball, Xavier - Creighton (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Μονπελιέ – Μονακό (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

23:35 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

Best of internet