Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
Ερυθρός Αστέρας-Κολωνία με ειδική προσφορά* (21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις)
Cosmote TV
14.30 Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ, Φάση ομίλων, 1η αγωνιστική Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Αούστρια Βιέννης-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Αταλάντα-Λιόν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Ριέκα-Μίλαν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Ντινάμο Κιέβου-Παρτίζαν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Κοπεγχάγη-Σερίφ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Σλάβια Πράγας-Αστάνα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Χόφενχαϊμ-Λουντογκόρετς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.05 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ζενίτ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.05 Μαρσέιγ-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.05 Ζόρια-Μπιλμπάο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.05 Άρσεναλ-Μπάτε Μπορίσοφ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.05 Ερυθρός Αστέρας-Κολονία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.05 Χέρτα Βερολίνου-Έστερσουντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.05 Γκιμαράες-Κόνιασπορ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
05.30 Utah Jazz-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Νovasports
11:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)
13:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ (Νοvasports5HD)
21:05 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μακάμπι – Βαλένθια (Νοvasports4HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 4 (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ουνικάχα (Νοvasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο – Χίμκι (Νοvasports2HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
03:25 NFL, Falcons - Saints (FOX Sports HD)