Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση
EΡΤ1
17:00 Basket League: Κύμη - Παναθηναϊκός
ΕΡΤ3
15:00 Football League: Εργοτέλης - Αρης
Cosmote TV
12.15 Μάιντς-Κολονία, Bundesliga, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (18.11 16:30)
13.00 Μάλαγα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 Μπρέσια-Κάπο ντ' Ορλάντο, Lega Basket Serie A, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Μπέρνλι-Σουόνσι, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (18.11 17:00)
13.30 Ανδόρα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.30 Κροτόνε-Τζένοα, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.15 Εσκισεχίρ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Ίνγκολσταντ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Σαμπντόρια-Γιουβέντους, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Σπαλ-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Τορίνο-Κιέβο, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Ουντινέζε-Κάλιαρι, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Σάλκε-Αμβούργο, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Εσπανιόλ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Εκπομπή "TOPSPIN" LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Καλάμπρια Βαλέντια-Περούτζια, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Λας Πάλμας-Λεβάντε, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Nitto ATP Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 NASCAR Cup Series, Homestead Miami Ford EcoBoost 400 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ίντερ-Αταλάντα, Serie A TIM, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Toronto Raptors-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.45 Μπενεβέντο-Σασουόλο, Serie A TIM, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (19.11 16:00)
02.00 Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Novasports
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:15 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Λιντς - Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Τσβόλε - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
15:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Πλατανιάς- Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Μπορντό - Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Ghent, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)
03:30 NFL, Cowboys - Eagles (FOX Sports HD)
Οι Μάχες Των Play Off είναι στο Gazzetta.gr
Τα πιο συναρπαστικά Play Off της δεκαετίας είναι στο Gazzetta.gr! Όλα τα αθλητικά νέα για την αγαπημένη σου ομάδα, σε συνεχή ενημέρωση. Ακολούθησε το Gazzetta και θα είσαι πάντα ενημερωμένος για το πρόγραμμα των Play Off, την βαθμολογία των ομάδων, τις μεταδόσεις και φυσικά παρακολουθείτε live τα Play Off μέσα από το Game Center!