Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Σπουδαίοι αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ σήμερα, στο τηλεοπτικό πρόγραμμα!

EΡΤ1

18.30 Basket League: Λαύριο - Αρης

Οι μεγαλύτερες διοργανώσεις στη Vistabet. Παίξε νόμιμα με προσφορά ημέρας* στο Λαμία – Παναθηναϊκός. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

Cosmote TV

14.00 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Τσέλσι-Γουότφορντ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ΑTP 250 Antwerp Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Λειψία-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings, Stoiximan.gr Basket League, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 ΑTP 250 Antwerp Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Μπέτις-Αλαβές, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.50 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σαμπντόρια-Κροτόνε, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σαουθάμπτον-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαλένθια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, 1ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT6HD (21.10 15:30)

21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.10 17:00)

21.45 Νάπολι-Ίντερ, Serie A TIM, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βενέτσια-Κρεμόνα, Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Πόρτο-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, 2ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT6HD (21.10 17:30)

23.45 Σουόνσι-Λέστερ, Premier League, 9η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.10 17:00)

23.50 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.35 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.00 Memphis Grizzlies-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.35 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.45 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.30 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

Νovasports

1:30 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Ημιτελικά (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Γουλβς - Πρέστον (Novasports5HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μονακό - Καέν (Novasports3HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική ΑΟΚ – Παναιτωλικός (Novasports1HD)

19:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Cup of Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 NHL, New York Rangers - Nashville Predators (FOX Sports HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)

19:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λαμία - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Nαντ - Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

21:15 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

 

Best of internet