Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Champions League, Basketball Champions League με Αρη και ΑΕΚ αλλά και η πρεμιέρα στο ΝΒΑ, στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Ανταγωνιστικές αποδόσεις στο Λειψία – Πόρτο με 0% Γκανιότα*. *Το 0% γκανιότα αφορά την επιλογή ''Νικητής αγώνα'' πριν την έναρξη σε επιλεγμένα παιχνίδια. (21+)!

EΡΤ3

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Νύμπουργκ – ‘Αρης 

Cosmote TV

11.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Κλήρωση FIFA World Cup Russia 2018 European Qualifying Play-Offs LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή "PICK & ROLL" COSMOTE SPORT4HD

21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάντσεστερ Σίτι-Νάπολι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Τότεναμ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 ΑΠΟΕΛ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Μάριμπορ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μονακό-Μπεσίκτας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Λειψία-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σπαρτάκ Μόσχας-Σεβίλη, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Φέγενορντ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 6ος όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (17.10 21:45)

03.00 Cleveland Cavaliers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport2)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Νύμπουργκ – ‘Αρης (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Ζιελόνα Γκόρα - Βόννη (Novasports3HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Tενερίφη - Λούντβισμπουργκ (Novasports1HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Βενέτσια - ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Οστάνδη - Μπεσίκτας (Novasports3HD)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

Best of internet