Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Γεμάτη από ποδοσφαιρικές μεταδόσεις στην τηλεόραση είναι η σημερινή ημέρα

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

ΕΡΤ2

15:00 Πρωτάθλημα χάντμπολ: Διομήδης - ΑΕΚ

Cosmote TV

09.55 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE      COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, LaLiga Santander, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 8η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

14.25 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Premier League, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.05 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ρόμα-Ουντινέζε, Serie A TIM, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT4HD

16.30 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT6HD

16.30 Στουτγκάρδη-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

17.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 6η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

18.30 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Lega Basket Serie A Supercoppa, 1ος Ημιτελικός LIVE   COSMOTE SPORT4HD

19.00 Σπαλ-Νάπολι, Serie A TIM, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λέστερ-Λίβερπουλ, Premier League, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μάλαγα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

19.30 ACB Liga Endesa Supercopa, Διαγωνισμός Τριπόντων LIVE    COSMOTE SPORT6HD

20.15 Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

20.30 ACB Liga Endesa Supercopa, Τελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

21.30 Στόουκ-Τσέλσι, Premier League, 6η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (23.09 17:00)

21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 6η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT7HD (23.09 17:00)

21.45 Γιουβέντους-Τορίνο, Serie A TIM, 6η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT1HD

21.45 Χιρόνα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βενέτσια-Σάσαρι, Lega Basket Serie A Supercoppa, 2ος Ημιτελικός LIVE   COSMOTE SPORT4HD

22.30 Μπενφίκα-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

23.30 Μπέρνλι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 6η αγωνιστική REC    COSMOTE SPORT7HD (23.09 17:00)

23.45 Έβερτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 6η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT1HD (23.09 17:00)

Νovasports

09:00 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD) 
10:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport2)
12:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:40 NRL, Cowboys - Roosters (FOX Sports HD)
14:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg, Russia (Eurosport2)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD) 
15:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Mετς/Γαλλίας Ημιτελικοί (Novasports4HD)
16:00 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς  (Novasports3HD)
17:00 Championship Aγγλίας Football League 9η Αγωνιστική Ντέρμπι – Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
17:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport2)
17:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η Αγωνιστική Μονπελιέ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)
18:15 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΣ Λαμία (Novasports1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 9η Αγωνιστική Αστον Βίλλα – Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports5HD)
20:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD) 
20:30 Super League Σουρωτή 5η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός  (Novasports2HD)
20:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 6η Αγωνιστική Φέγενορντ – Μπρέντα (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η Αγωνιστική Λιόν – Ντιζόν (Novasports2HD)
22:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
22:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:00 MLB, Mariners - Indians (FOX Sports HD) 
24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New England Revolution - Toronto FC (Eurosport2)

 

Best of internet