Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αγώνες στο 2ο Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηρακλείου Κρήτης με τη συμμετοχή του Ολυμπιακού ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Cosmote TV

09.55 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.05 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 Ούνιξ Καζάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ, 2ο Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηρακλείου Κρήτης, 1ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή "SPORTSHOW" LIVE   COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ντούισμπουργκ-Κίελο, Bundesliga 2, 8η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

20.30 Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας, 2ο Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηρακλείου Κρήτης, 2ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT4HD
20.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa Supercopa, 1ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

20.30 Παναθηναϊκός Superfoods-Αναντολού Εφές, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ LIVE  COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT1HD

22.30 Πόρτο-Πορτιμονένσε, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

23.00 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa Supercopa, 2ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

Νοvasports

09:00 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport2)
12:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 NRL, Preliminary Final (FOX Sports HD)
13:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg, Russia (Eurosport2)
14:30 SNOOKER: World Open, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Moselle Open Μετς/Γαλλίας Προημιτελικοί (Novasports4HD)
17:30 CYCLING: Road World Championship in Bergen, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 TENNIS: ATP Tournament in St Petersburg, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 7η Αγωνιστική Λιλ – Μονακό (Νovasports1HD)

02:00 MLB, Preliminary Final (FOX Sports HD)

Best of internet