Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αγώνες της πρεμιέρας στη Super League αλλά και πολλά ποδοσφαιρικά ματς στην Ευρώπη συγκεντρώνουν το σημερινό τηλεοπτικό ενδιαφέρον.

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Cosmote TV

11.30 Μπέρνλι-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.08 17:00)

13.00 WRC Γερμανία, SS21 St. Wendeler Land 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Χάντερσφιλντ-Νιούκαστλ, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Αιγινιακός -Βέροια ΓΑΣ, Κύπελλο Ελλάδας, 1η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 Τότεναμ-Τσέλσι, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αταλάντα-Ρόμα, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.15 Μπιλμπάο-Χετάφε, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Πόρτο-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 WTA Σινσινάτι, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ίντερ-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λάτσιο-Σπαλ, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σαμπντόρια-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ουντινέζε-Κιέβο, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κροτόνε-Μίλαν, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Spielberg, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (12.07 17:20)

22.55 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Spielberg, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (13.07 16:20)

23.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.15 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή "SPORTSHOW" LIVE COSMOTE SPORT3HD

Νovasports

09:00 NRL, Sea Eagles - Bulldogs (FOX Sports HD)

09:00 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 DIVING: Universiade in Taipei, Taiwan (Eurosport2)

11:00 DIVING: Universiade in Taipei, Taiwan (Eurosport2)

12:00 Aquabike World Championship 2017, 2, China Offshore – Final (FOX Sports HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Klettwitz, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 CYCLING: Cyclassics Hamburg, Germany (Eurosport2)

16:00 CYCLING: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

18:00 MOTOCROSS: World Championship in Uddevalla, Sweden (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Ανζέ (Novasports1HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική ΑΕΚ – Παναιτωλικός (Novasports2HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ (Novasports3HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική ΑΟΚ – Πανιώνιος (Novasports4HD)

20:00 MLB, Detroit Tigers - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

20:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:15 FOOTBALL: UEFA European Women's Under-19 Championship in Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Πλατανιάς – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ (Novasports2HD)

23:30 MLB, San Diego Padres - Washington Nationals (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

Best of internet