Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αγώνες της πρεμιέρας στη Super League αλλά και πολλά ποδοσφαιρικά ματς στην Ευρώπη συγκεντρώνουν το σημερινό τηλεοπτικό ενδιαφέρον.

Cosmote TV

11.30 Μπέρνλι-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.08 17:00)

13.00 WRC Γερμανία, SS21 St. Wendeler Land 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Χάντερσφιλντ-Νιούκαστλ, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Αιγινιακός -Βέροια ΓΑΣ, Κύπελλο Ελλάδας, 1η Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 Τότεναμ-Τσέλσι, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αταλάντα-Ρόμα, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.15 Μπιλμπάο-Χετάφε, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Πόρτο-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 WTA Σινσινάτι, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ίντερ-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λάτσιο-Σπαλ, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σαμπντόρια-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ουντινέζε-Κιέβο, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κροτόνε-Μίλαν, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Spielberg, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (12.07 17:20)

22.55 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Spielberg, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (13.07 16:20)

23.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.15 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή "SPORTSHOW" LIVE COSMOTE SPORT3HD

Νovasports

09:00 NRL, Sea Eagles - Bulldogs (FOX Sports HD)

09:00 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 DIVING: Universiade in Taipei, Taiwan (Eurosport2)

11:00 DIVING: Universiade in Taipei, Taiwan (Eurosport2)

12:00 Aquabike World Championship 2017, 2, China Offshore – Final (FOX Sports HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Klettwitz, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 CYCLING: Cyclassics Hamburg, Germany (Eurosport2)

16:00 CYCLING: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

18:00 MOTOCROSS: World Championship in Uddevalla, Sweden (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Ανζέ (Novasports1HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική ΑΕΚ – Παναιτωλικός (Novasports2HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ (Novasports3HD)

19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική ΑΟΚ – Πανιώνιος (Novasports4HD)

20:00 MLB, Detroit Tigers - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

20:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:15 FOOTBALL: UEFA European Women's Under-19 Championship in Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Πλατανιάς – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ (Novasports2HD)

23:30 MLB, San Diego Padres - Washington Nationals (FOX Sports HD)

23:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

Best of internet