Χρυσό μετάλλιο η Άννα Κορακάκη στο πιστόλι 25μ.

Θρίαμβος για την Άννα Κορακάκη στο πιστόλι 25μ., στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες του Μινσκ!

Αίγυπτος - Ζαΐρ με ακόμα καλύτερες αποδόσεις και άμεση απόδοση κερδών*. |21+ *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Η Ελληνίδα πρωταθλήτρια πήρε το δεύτερό της μετάλλιο στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες που διεξάγονται στο Μινσκ, αυτή τη φορά χρυσό και μάλιστα με νέο ρεκόρ αγώνων.

Η χρυσή Ολυμπιονίκης, η οποία πριν λίγες μέρες είχε κατακτήσει και το ασημένιο στα 10μ., πραγματοποίησε ρεκόρ αγώνων με 9.717 πόντους και κατέκτησε την πρώτη θέση του βάθρου.

Το ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε η Ντίτελμ Γκέρμπερ από την Ελβετία και το χάλκινο η Βουλγάρα, Αντοανέτα Μπόνεβα.